»   اخبار شهرستان ها  »   پروژه‌های مشارکتی احیای بافت‌های فرسوده را تسهیل می‌کند
۳ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۶:۴۹

مدیرعامل عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل:

پروژه‌های مشارکتی احیای بافت‌های فرسوده را تسهیل می‌کند

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل گفت: اجرای پروژه‌های مشارکتی در احیای بافت‌های فرسوده اقدامی قابل قبول است.

علی غفاری: مشارکت ساکنین محدوده بافت‌های فرسوده شهری و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی عزمی ملی و عمیق در زیر‌سازی و نوسازی بافت‌های فرسوده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ روش‌های مشارکتی متنوعی در بافت‌های فرسوده شهری به کار گرفته می‌شود و این قسمت از شهر قابلیت سازگاری با شیوه‌های مختلف ساخت را داراست که عمدتاً میل و رغبت به اجرای طرح‌های مشارکتی در آنها مورد پسند است.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل یادآورشد: در همین راستا شرکت عمران و مسکن‌سازان اردبیل نیز تمایل به مشارکت داشته و به جای صرف منابع در یک پروژه به صورت تملکی و اجرا می‌تواند با مشارکت در چندین پروژه از بازده و بهره‌وری بیشتری برخوردار شود.

غفاری احیای بافت فرسوده را جزو الویت‌های شرکت عمران و مسکن‌سازان اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل کارگزار و نماینده رسمی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهرهای ایران بوده و وظیفه اجرایی کارها بر عهده این شرکت است طبعاً بحث عمده و اعظم کارهای شرکت صرف انجام امورات شرکت مادر تخصصی شده و بسیاری از کارهای اجرایی را شرکت عمران و مسکن‌سازان در سطح استان مدیریت، هدایت و اجرا می‌کند.

مطالعه طرح بهسازی چهار شهر با 6 میلیارد ریال اعتبار

وی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل به مطالعات انجام یافته و در دست اقدام شرکت در حوزه بافت‌های فرسوده اشاره کرد و بیان داشت: مطالعات و تهیه طرح بهسازی بافت فرسوده شهرهای اردبیل، خلخال، مشگین‌شهر و پارس‌آباد با انتخاب مشاورین با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل افزود: مطالعات شهرهای اردبیل، خلخال و پارس‌آباد با سیر مراحل قانونی به تصویب کمیسیون ماده 5 رسیده و مصوب شده است.

غفاری تصریح کرد:‌ مطالعات مشگین‌شهر نیز با طرح و تصویب در کمیته فنی مربوطه در مرحله طرح در کمیسیون ماده 5 قرار دارد.

وی ادامه داد: اتمام مطالعات سکونتگاه‌های غیر‌رسمی شهر اردبیل نیز در حال پیگیری و اقدام بوده و مطالعات سکونتگاه‌های غیر‌رسمی شهر پارس‌آباد به پایان رسیده و در ستاد توانمند‌سازی سکونتگاه‌های غیر‌رسمی استان مطرح شده و به تصویب خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل اذعان داشت: در نظر داریم تا به پروژه‌های تعریف شده جامه عمل پوشانده و پروژه‌های پیش‌بینی شده در مطالعات مربوطه را به نحو مطلوب اجرایی کنیم.

منبع: فارس

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

گردشگری، جزیره‌متروک آشوراده را به جزیره‌زنده آشوراده تبدیل می‌کند یا می کشد !؟ پس از ۱۴ سال، کشمکش بالاخره به نظر می‌رسد سازمان محیط‌ زیست، نسب به تصویب طرح گردشگری تنها جزیره ایرانی در دریای خرز یعنی جزیره آشوراده موافقت کرده است. اولین...
تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
دانلود آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام شهر حسود

دانلود آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام شهر حسود

بهترین آهنگ های محسن چاوشی (ریمیکس) دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام ای وای دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام خوشبختی دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام من دیوانه نیستم
جدیدترین ترانه ها


  • فیلم سینمایی خانه دختر