پروازهای فرودگاه پارس‌آباد از سر گرفته می‌شود

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: همزمان با دهه فجر وبا افتتاح ساختمان ایمنی زمینی فرودگاه پارس آباد پروازهای فرودگاه پارس‌آباد از طرف شرکت‌های هواپیمایی از سر گرفته می‌شود.

اردبیل نیوز: همزمان با نهمین روز از ایام‌الله دهه فجر ساختمان ایمنی زمینی فرودگاه پارس‌آباد با هدف تجهیز این فرودگاه به امکانات جدید نشست و برخاست هواپیماها به بهره‌برداری رسید.

دراین مراسم ولی کریمی فرماندار پارس آباد گفت: با بهسازی و تطویل فرودگاه پارس‌آباد و همچنین نصب دستگاه‌های کمک ناوبری و دیگر امکانات مورد نیاز با رایزنی‌های انجام شده قرار است پروازهای فرودگاه پارس‌آباد از طرف شرکت‌های هواپیمایی از سر گرفته شود.

وی گفت : در این باب آنچه که بسیار مهم و اساسی به نظر می‌رسد رفع مشکلات فرودگاه قدیمی پارس‌آباد بود که با همراهی مسئولان استانی و کشوری و عنایت وزیر راه و شهرسازی به سرعت این مشکلات و موانع در حال برطرف شدن است.

کریمی از افتتاح کانون فرهنگی بسیج و آغاز احداث فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه محصولات کشاورزی در پارس‌آباد خبر داد و گفت: خط ۲۳۰ کیلو‌ولت شهر پارس‌آباد و اصلاندوز نیز همزمان با سفر استاندار به این شهرستان افتتاح شد.

وی از افتتاح کانال کنار‌گذر شهرک شهید غفاری در مجموعه کشت و صنعت مغان خبر داد و بیان داشت: مدرسه شبانه‌روزی اصلاندوز که برای تحصیل دانش‌آموزان مناطق روستایی در نظر گرفته شده است تکمیل شده و همزمان با یوم‌الله دهه فجر و در آستانه ۲۲ بهمن به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد افزود: در این شهرستان ولایت‌مدار در مجموع ۳۰ طرح با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف خدمت‌رسانی تکمیل شده و امروز به صورت نمادین از آنها پرده‌برداری شد.

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود به فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن و ضرورت حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی این یوم عظیم اشاره کرد و ادامه داد: مردم وفادار شمال استان نیز همسو با دیگر همشهریان و هموطنان در صحنه حاضر خواهند شد و بار دیگر چشم جهانیان را با مشارکت همه جانبه خود خیره خواهند کرد.

وی گفت: ما در یوم‌الله ۲۲ بهمن شاهد تجلی و به عینیت رسیدن اراده و خودباوری این ملت در ساختن ایرانی سربلند و عزت‌مند هستیم که بار دیگر در این عرصه دشمن ناکام شده و نظام افیونی سرافکنده‌تر از همیشه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید