پرسپولیس صاحب بهترین دفاع جهان شد

0
138

تیم فوتبال پرسپولیس عنوان بهترین خط دفاع سال ۲۰۱۳ فوتبال جهان را به خود اختصاص داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس سرخپوشان پایتخت با دریافت ۸ گل در ۲۰ بازی و میانگین ۰/۴ گل در هر بازی در حال حاضر بهترین خط دفاعی دنیا را در اختیار دارند.

در بین لیگ‌های معتبر اروپایی تیم رم ایتالیا با ۷ گل خورده در ۱۷ بازی بهترین رکورد را دارد و لیل فرانسه و بایرن مونیخ آلمان نیز رکورد زیر ۰/۵ گل در هر بازی را در اختیار دارند. در میان کشورهای صاحب نام فوتبال اروپا و آسیا هیچ تیمی میانگین گل خورده پرسپولیس را نداشته و بعید به نظر می رسد در میان سایر کشورها نیز تیمی توانسته باشد از میانگین گل خورده پرسپولیس برخودار باشد.

در لیگ‌های آسیایی نیز پرسپولیس همچنان بهترین رکورد را در اختیار دارد. پس از پرسپولیس تیم بنیادکار ازبکستان با میانگین ۰/۵ (۱۳ گل- ۲۶ بازی)، گوانگجوی چین و سپاهان ایران با میانگین ۰/۶ و النصر عربستان با میانگین ۰/۶۴ گل خورده در هر بازی دیگر تیم های برتر دفاعی آسیا هستند.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

4 × 3 =