پرداخت تسهیلات به متقاضیان طرح های پشتیببان مشاغل خانگی تا سقف یک میلیارد ریال


به گزارش خبرنگار مهر، یونس فاتح یکشنبه با اعلام این خبر افزود: متقاضیانی که تمایل به اجرای طرحهای پشتیبان مشاغل خانگی دارند، در صورت داشتن شرایط مورد نیاز می توانند پس از اخذ مجوز لازم تا سقف یک میلیارد ریال تسهیلات دریافت نمایند.


دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی استان اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی عضو ستادساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی استان از جمله اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان جهادکشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت می توانند نسبت به تشکیل پرونده متقاضیان خود جهت بهره مندی از تسهیلات پشتیبان مشاغل خانگی اقدام نمایند.


فاتح درادامه افزود: با توجه به رویکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حمایت از زنجیره ها و خوشه های کسب و کار متناسب با مزیت های محلی، منطقه ای و ملی انتظار می رود دستگاه های اجرایی استان اهتمام لازم را درسرمایه گذاری و احصاء ظرفیت ها در بخش های مختلف را بکار گیرند.


گفتنی است: متقاضیان میبایستی درصورت تمایل به بهره مندی ازاین نوع خدمات به سامانهwww.mashaghelkhanegi.ir  وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی مراجعه و نسبت به ثبت نام با عنوان پشتیبان اقدام و پس از اخذ کد رهگیری با مراجعه به دستگاه اجرایی مرتبط با رشته فعالیت خانگی خود اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید