چهارشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۷
»   گالری عکس بازیگران زن و مرد ایرانی  »   پدرام کریمی و همسرش + بیوگرافی عکس
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۶

پدرام کریمی و همسرش + بیوگرافی عکس

آیا می دانید پدرام کریمی به عنوان کاریکاتوریست و نویسنده صفحات فرهنگی روزنامه ها نیز فعالیت کرده و با بیشتر مجلات و روزنامه همکاری کرده است‌...

پدرام کریمی و همسرش + بیوگرافی عکس

پدرام کریمی متولد ۲۹ تیر ۱۳۵۵ در شهر تهران می باشد ، او دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی و قدی ۱۹۰ سانتی متری است .

پدرام کریمی در رشته ادبیات نمایشی تحصیل کرده است و علاقه زیادی به اجرای برنامه های زنده دارد.

فن بیان و تسلط کامل بر اجرا از مهمترین ویژگی های پدرام کریمی است که باعث شده با به یکی از محبوب ترین ها برنامه های زنده تبدیل شود. این مجری جوان یک برادر و یک خواهر دارد.

فعالیت گویندگی و نویسندگی پدرام کریمی

مجری سیما از دهه هفتاد به عنوان نویسنده وارد صدا و سیما و رادیو جوان شد و کارش را به عنوان نویسنده برنامه های صدا و سیما آغاز کرد. سپس به سیما آمده و برنامه صبحگاهی با همراه رضا امیراحمدی اجرا کرد.

پدرام کریمی به عنوان کاریکاتوریست و نویسنده صفحات فرهنگی روزنامه ها نیز فعالیت کرده و با بیشتر مجلات و روزنامه همکاری کرده است‌.

نحوه آشنایی پدرام کریمی با همسرش یاسمن شاه حسینی

پدرام کریمی مدتی است ازدواج کرده و با خانم گریمور به نام یاسمن شاه حسینی ازدواج کرده است. همسرش از خانواده جانبازان جنگی است.

خانم شاه حسینی درباره نحوه آشنایی با همسرش گفته که در سریال دارا و ندار ده نمکی من به عنوان گریمور حضور داشتم و پدارم نیز در حال گریم بود تا در سکانسی در این سریال بازی کند و من با دیدن ایشان و چهره اش نتوانستم فراموشش کنم و دو سال فقط به فکر ایشان بودم تا اینکه بعد از دو سال دلم را به دریا زدم و در گریم برنامه خنده بازار باب آشنایی را با وی باز کردم که این دوستی منجر به ازدواج شد.

یاسمن شاه حسینی می گوید: من بنا به خواسته همسرم که با کار بیرونم و خارج از منزل مخالف بود شغلم را کنار گذاشتم و به علت عشق به همسرم از خواسته خودم و هنرم گذشتم.

پدرام کریمی و همسرش

عکس پدرام کریمی و همسرش

مهریه یاسمن شاه حسینی همسر پدرام کریمی

مهریه همسر آقای کریمی به گفته خودش یک سکه بهار آزادی است و گفته است که مادیات و مهریه زیاد ملاک خوشبختی نیست و حتی با هزاران سکه نیز طلاق رخ داده است.

شباهت پدرام کریمی با علی عبدالمالکی

علی عبدالمالکی از دوستان صمیمی او میباشد و با هم رابطه خانوادگی دارند . تشابه چهره پدرام کریمی با علی عبدالمالکی بسیار زیاد بوده و برخی ها در اویل شروع فعالیتش فکر میکردند که علی عبدالمالکی در اجرای برنامه است.

 

 

برنامه هایی که اجرا کرده است

  • امروز هنوز تموم نشده
  • کتاب چهار
  • ایرانی سلام
  • شب‌های روشن
  • صبح بخیر ایران
  • روز ششم
  • آفتاب مهربانی
  • مسابقه ۴ از ۷

instagram pedram karimi

آخرین مطالب این بخش گالری عکس بازیگران زن و مرد ایرانی

نصرالله رادش و همسرش را در این عکس می بینید. نصرالله رادش متولد ۱۲ آذر ۱۳۴۵ در بهبهان است. او یک بازیگر مطرح فیلم‌ها و مجموعه‌های طنز سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی با بازی در مجموعه «پرواز ۵۷» به کارگردانی...
ویدا هروی ۵۹ ساله، ساکن بورلی هیلز در کالیفرنیا و مجری باسابقه و قدیمی شبکه تلویزیونی فارسی زبان طپش، که خود را مشاور امور مهاجرت نیز معرفی کرده بود، روز پنجشنبه به یک سال و یک روز زندان محکوم شد. به...
پیست موتور سواری بانوان با حضور بازیگران زن سینمای ایران افتتاح شد. بازیگرانی که در افتتاحیه  پیست موتور سواری بانوان حضور داشتند: لیلا بلوکات،کتایون ریاحی ،ریحانه پارسا ،میترا حجار ،سمیرا حسن پور ،خاطره اسدی و...
عکس ستاره اسکندری و امیرحسین صدیق با پوریا نوری، یکی از دراویشی که در حادثه خیابان پاسداران حضور داشت با انتقاد و واکنش دو روزنامه اصولگرا مواجه شد. روزنامه کیهان نوشت: دو هنرپیشه به دیدار یکی از عوامل جنایت سال گذشته...


  • فیلم سینمایی خانه دختر