پخش فیلم سکانس صحنه رابطه جنسی جکی چان از شبکه کیش!

پخش فیلم سکانس صحنه رابطه جنسی جکی چان از شبکه کیش!

فیلم پخش شده از شبکه کیش و ماجرا فیلم شبکه کیش چه بوده است؟

پخش فیلم دارای صحنه جکی چان

 

پخش فیلم دارای صحنه رابطه جنسی جکی چان

ماجرا از آن جا آغاز شده است که مردم در حال تماشای شبکه کیش که فیلم سینمایی با بازی جکی چان بازیگر مشهور سینمای چین را در حال تماشا بوده اند که متوجه نمایش حرکات ۲ زن (حرکات تحریک آمیز ) در جلو جکی چان می شوند

البته موضوع به اینجا ختم نمیشود کار فراتر رفته و در ادامه فیلم متاسفانه صحنه برقراری رابطه جنسی بازیگر رزمی کار با زن نمایش داده می شود .

علت این امر نیز سانسور نشدن کامل فیلم بوده که با یک بی توجهی قبل سانسور کامل در شبکه نمایش داده شده است .

همچنین به علت نمایش مستقیم رابطه جنسی در این فیلم امکان سانسور و نمایش فیلم را نداشتیم به همین علت کلیپی در سایت نگذاشته ایم .

 

ماجرای پخش فیلم سکانس صحنه رابطه جنسی جکی چان از شبکه کیش!

لازم به ذکر است که طبق اخبار رسیده از مرکز صدا و سیمای کیش افراد و کسانی که در این موضوع دخیل بوده اند همگی برکنار و توبیخ شده اند .

همچنین بابت این موضوع مدیر کل صدای و سیمای شبکه کیش از همه مردم شریف ایران بابت پخش نمایش فیلم مستهجن در این شبکه عذرخواهی کرد.

 

بیوگرافی جکی چان + همسر و فرزندان

«جکی چان» بازیگر معروف فیلم‌های اکشن در ۷ آپریل سال ۱۹۵۴ در هنگ کنگ به‌دنیا آمد. پدرش «چارلز چان» و مادرش «لی‌لی چان» در سفارت فرانسه درهنگ‌کنگ کار می‌کردند.

قبل از جنگ جهانی دوم، چارلز، پدر جکی، برای دولت ملی گرای چین جاسوسی می کرد مادرش، لی لی، نیز یک بازیگر تئاتر بود که در کنار این حرفه تریاک نیز می فروخت.

جکی چان را بهتر بشناسید

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید