پاک دستی و تخصص ملاک انتخاب مدیران اردبیل/ رعایت اعتدال در تصمیم گیری ها


به گزارش خبرنگار مهر، مجید خدابخش بعد از ظهر دوشنبه در همایش امامان جمعه استان اردبیل اضافه کرد: برای تحقق مطلوب این مهم از نظرات مشورتی و روشنگرانه امامان جمعه استان بهره مند خواهیم شد.


وی با اشاره به عقب ماندگی های استان در برخی حوزه ها یادآور شد: تلاش می کنیم با جذب و ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به استان صنایع بزرگ و مادر را توسعه دهیم.


استاندار اردبیل نقش امامان جمعه در تشویق سرمایه گذاران و خیرین برای کار بیشتر در استان اردبیل را نقشی مهم و اثرگذار دانست و بر رعایت اعتدال در تصمیم گیری های مهم تاکید کرد.


پیش از این و از انتخاب استاندار جدید اردبیل تاکنون برخی از نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تغییر مدیران دستگاه های اجرایی با نظر و مشورت نمایندگان تاکید کرده بودند.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل نیز در این همایش امامان جمعه را در خط مقدم مطالبات مردم دانست و یادآور شد: با هدف ارتقاء و اهمیت خدمت رسانی فاخر به مردم، امامان جمعه آماده همه گونه همکاری با مدیریت اجرایی استان در پیشبرد امور هستند.


حجت الاسلام سیدحسن عاملی مشارکت در تقویت موسسات فرهنگی، حوزه های علمیه، دارالقران ها و فعالیت شوراهای فرهنگ عمومی شهرستان ها را از جمله مصادیق همکاری امامان جمعه در رشد و ارتقاء منطقه دانست.


وی همچنین خواستار برنامه ریزی و تلاش بیشتر برای اشتغال زایی با توسعه صنعت در مناطق مختلف استان شد و ادامه داد: تکمیل مصلاهای در دست احداث، رسیدگی به وضعیت راه های روستایی و فعال کردن پروژه های راکد از انتظارات مردم و امامان جمعه از بدنه اجرایی استان است.


نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: بی شک استفاده از افراد لایق در مدیریت ها به تحقق این مطالبات مردمی و امام جمعه کمک خواهد کرد.


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید