«پارس جم» نیازمند حمایت هواداران و مسئولان؛ مشکلات مالی حل شود


بوشهر – سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه تیم ما نیازمند حمایت ویژه از سوی هواداران و همچنین مسئولان است، گفت: مسائل و مشکلات مالی باید رفع شود.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بازی با فولاد برای ما شش امتیازی است و شانس کسب سهمیه را داریم و با توجه به نتایج هفته گذشته هر دو تیم برای بردن وارد میدان می‌شوند.

وی ادامه داد: هفته گذشته در رشت بازی را واگذار کردیم و مقداری از حریفان خود در کسب سهمیه صعود به لیگ قهرمانان آسیا عقب ماندیم و همه تلاش خود را برای کسب امتیازات بازی‌های باقی‌مانده به کار خواهیم گرفت.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بیان کرد: در بازی مقابل فولاد خوزستان یک بازی تهاجمی را در دستور کار خواهیم داشت و انتظار داریم که با توجه به اینکه بازی در یک روز تعطیل و در یک ساعات مناسب برگزار می‌شود، هواداران ورزشگاه را پر کنند و ما را حمایت کنند.

تشریح وضعیت محرومان و مصدومان

وی اضافه کرد: در بازی قبل هواداران همراه با ما به رشت آمدند و ما را حمایت کردند و قوت قلبی برای ما بودند ولی ما شرمنده آنها شدیم و نتوانستیم نتیجه مورد انتظار هواداران را کسب کنیم.

تارتار در مورد آخرین وضعیت مصدومان و محرومان تیم فوتبال پارس جنوبی جم نیز بیان کرد: میثم تیموری همچنان مصدوم است و احتمالا به بازی با فولاد نمی‌رسد، مجید علیاری هم محروم است و به بازی نمی‌رسد و بقیه بازیکنان شرایط خوبی را دارند و امیدواریم با کسب هر سه امتیاز دل هواداران را شاد کنیم.

مشکلات همچنان پابرجا است

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد مسائل و مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم گفت: دوست ندارم در مورد مسائل مالی حرفی بزنم ولی مشکلات همچنان هست و بازیکنان ما فقط به بازی پیش رو توجه دارند ولی دغدغه مسائل مالی وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: بازیکنان ما آنقدر بازیکنان باشرفی هستند که فقط به فکر موفقیت تیم هستند و مسئولان هم پیگیر مسائل و مشکلات تیم هستند.

مسائل و مشکلات حل شود

وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پارس جم برای فصل بعد، تصریح کرد: اگر بخواهیم تیم خوبی را برای سال بعد فراهم کنیم باید مشکلات حل شود و اگر این مشکلات حل شود، بازیکنان هم مشکلی برای ماندن در تیمی که حداقل دو سال در آن زحمت کشیده‌اند نخواهند داشت ولی اگر مشکلات حل نشود سال آینده مشکلات زیادی خواهیم داشت.

تارتار در مورد انتظاراتش از هواداران این تیم نیز بیان کرد: بازی با فولاد شش امتیازی است و انتظار داریم تماشاگران ورزشگاه را پر کنند و نباید امتیازات را از دست دهیم و امیدواریم هوادارانمان به عنوان یار دوازدهم در این مسابقه ما را تنها نگذارد.

دنبال جایگاه مناسبی در جدول هستیم

وی در مورد حضور خودش در فصل آینده نیز گفت: تمرکز ما فعلا روی چهار بازی باقی‌مانده است و بعد از فصل باید ببینیم که تیم ما را می‌خواهد یا نه و بعدا تصمیم بگیریم. امیدواریم در پایان فصل یک جایگاه آبرومند داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به این سوال که آیا ابتدای فصل فکر این جایگاه را برای پارس جم می‌کرد یا نه، اظهار داشت: اول فصل برای ماندن در لیگ برتر برنامه‌ریزی کرده بودیم ولی به موفقیت‌های بیشتری رسیدیم و این نشان می‌دهد که کل مجموعه کار خود را به درستی انجام دادند و فراتر از هدف خود رفتیم و جایگاه خوبی داشتیم.

تاثیر فوتبال در معرفی جم

وی در مورد تاثیر فوتبال برای شناساندن جم به مردم ایران و جهان نیز اظهار داشت: هیچ پدیده‌ای مثل فوتبال نمی‌توانست جم را اینگونه به جهان بشناساند و باید حافظ این رشته ورزشی باشیم و همه مسئولان استان باید دست به دست هم بدهند و اجازه ندهند این مهم از بین برود.

تارتار افزود: فوتبال از نظر اجتماعی بسیار تاثیرگذار است و تنها مختص جم نیست و شهرهای اطراف هم ما را حمایت می‌کنند و این اتفاق به سختی اتفاق افتاده است و باید قدر آن را بدانیم و باید حمایت شویم و مسائل مالی حل شود تا شاهد ادامه حضور و درخشش پارس جم در لیگ برتر باشیم.

وی بیان کرد: از همه اصحاب رسانه استان بوشهر به ویژه خبرنگاران جم تشکر می‌کنم و می‌خواهم که هر مربی بالای سر این تیم باشد حمایت‌ها ادامه‌دار باشد چراکه این تیم نیازمند حمایت است و باید به تیم آرامش تزریق شود و حاشیه وارد تیم نشود.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید