پارس آباد آماده استقبال از مسافران نوروزی/ پیش بینی حضور ۱۳۰ هزار گردشگر

معاون فرماندار پارس آباد از آمادگی کامل این شهرستان برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرنگار مهر، احد احدزاده ظهر سه شنبه در بازدید از پایگاه های استقبال از مسافران در پارس آباد افزود: شش باب هتل و مهمانپذیر و سه باب مدرسه و خانه معلم و نیز مهمانسراهای ادارات با سرویس و تجهیزات کامل برای اسکان و پذیرایی از میهمانان نورزی در نظر گرفته شده است.

به گفته وی به منظور رفاه حال مسافران، دو پایگاه ثابت برای راهنمایی و اطلاع رسانی و نیز دو پایگاه ثابت و سیار جهت امداد رسانی جاده ای راه اندازی شده است.

احدزاده از افزایش تعداد داروخانه شبانه روزی و فعالیت تمام وقت ۱۰ واحد نانوایی در طول تعطیلات نوروزی خبر داد و تصریح کرد: شهرداری این شهرستان نیز مکلف شده با بسیج نیروهای خدماتی نسبت به حفظ زیبایی سیمای شهری اقدام کند.

وی با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروزی سال ۹۱ حدود ۸۰ هزار مسافر و گردشگر به این منطقه مسافرت کرده بودند، یادآور شد: پیش بینی می شود این رقم در سال جدید به ۱۳۰هزار نفر افزایش یابد.

معاون فرماندار پارس آباد سواحل رودخانه ارس، باغات کشت و صنعت مغان، جنگل ها و منطقه گردشگری تالاب های تپراق کندی، مراتع و حاشیه های مزارع، قلعه باستانی اولتان و نیز تپه تاریخی نادری در اصلاندوز را از جاذبه ها و مناظر سیاحتی و گردشگری این شهرستان عنوان کرد.

وی اضافه کرد: ستادهای استقبال از مسافران نوروزی در تمام شهرها و بخشها فعال شده و از مسافران نوروزی با بسته های فرهنگی و شیرینی و بروشور جاذبه های گردشگری و راهنمای شهری استقبال خواهند کرد.

شهرستان پارس آباد به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان اردبیل با آب و هوای معتدل در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان و در کنار رودخانه ارس واقع شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید