6.2 C
Tehran
سه شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی پاتریک ویرا: آرسنال هنوز شخصیت قهرمانی ندارد

پاتریک ویرا: آرسنال هنوز شخصیت قهرمانی ندارد

این ملی پوش سابق فرانسوی که در حال حاضر سرمربی تیم زیر ۲۱ ساله های منچسترسیتی است، در دوران حضور در آرسنال، ۳ بار با این باشگاه قهرمان لیگ برتر شد

سایت گل- پاتریک ویرا، کاپیتان سابق آرسنال، معتقد است که توپچی ها در این فصل نمی توانند قهرمان لیگ برتر شوند زیرا وقتی بد بازی می کنند، نمی توانند پیروز شوند.

این ملی پوش سابق فرانسوی که در حال حاضر سرمربی تیم زیر ۲۱ ساله های منچسترسیتی است، در دوران حضور در آرسنال، ۳ بار با این باشگاه قهرمان لیگ برتر شد.

آخرین جام آرسنال در سال ۲۰۰۵ با پیروزی مقابل منچستریونایتد در ضربات پنالتی به دست آمد و ویرا معتقد است که این تیم تا وقتی نتواند در روز بدش هم پیروز شود، نمی تواند در لیگ برتر به قهرمانی برسد.

او به دیلی میرر گفت:”وقتی به آرسنال نگاه می کنید، می بینید که آنها فوتبال فوق العاده ای به نمایش می گذارند. اما گاهی نیاز دارید تا با یک بازی بد، به پیروزی برسید. فکر نمی کنم آرسنال در حال حاضر چنین توانایی ای داشته باشد.  
شاید این تیم فاقد یک رهبر است؛ آنها تیم تیم شان تونی آدامز، مارتین کئون یا سول کمپبل ندارند. اینها بازیکنانی هستند که می توانند در داخل و خارج زمین، رهبر تیم باشند.”

ویرا که ۸ سال قبل آرسنال را ترک کرد، معتقد است که می توانست چند فصل دیگر هم برای توپچی ها بازی کند:” فکر نمی کردم آن فینال اف ای کاپ، آخرین بازی ام برای آرسنال باشد. اصلا به جدایی فکر نمی کردم.

باشگاه هیچ تلاشی برای حفظ من نکرد یا از من نخواست که بمانم. یک سال پیش از آن، من در آستانه پیوستن به رئال مادرید بود؛ دو باشگاه به توافق رسیده بودند اما من می خواستم در آرسنال از فوتبال خداحافظی کنم.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید