ویدیو جدید پیمان معادی دیدگاه جهان درباره ایران را تغییر خواهد داد

ویدیو جدید پیمان معادی دیدگاه جهان درباره ایران را تغییر خواهد داد
[ad_1]

image 13961104231 6653342000854

با نزدیک شدن به جشنواره ویدیو فجر، امروز روابط عمومی ویدیو «بمب، یک عاشقانه» اعلام کرد که موسیقی دومین ساخته سینمایی پیمان معادی را النی کاریندرو موسیقی‌دان مشهور یونانی می‌سازد. کاریندرو پس از تماشای ویدیو «بمب، یک عاشقانه» خطاب به پیمان معادی نوشت که آخرین ساخته سینمایی این بازیگر بین المللی، برداشت مردم دنیا از ایران را تغییر خواهد داد.

به گزارش ملکانه به نقل از آی سینما، « النی کاریندرو» بعد از همکاری با بزرگان سینمای جهان، موسیقی ویدیو «بمب،یک عاشقانه» پیمان معادی را در یونان می‌سازد. معادی به همراه تهیه‌کننده ویدیو احسان رسول‌اف این روزها در یونان به سر می‌برند تا از ساخته جدید النی کاریندرو برای ویدیو «بمب، یک عاشقانه» که ویدیونامه‌اش سه سال پیش جایزه بهترین ویدیونامه را از جشنواره آسیاپاسفیک دریافت کرده، رونمایی کنند.

این آهنگساز بین‌المللی که برای اکثر آثار برجسته«تئو آنجلوپولس» موسیقی ساخته با کارگردانان مطرحی چون کریس مارکر، ژول داسین، مارگارت فن تروتا و… نیز همکاری داشته است.

پیمان معادی درباره دلیل انتخاب کاریندرو می‌گوید: «ساخته‌های خانم النی فراتر از عرف موسیقی متن در سینما است و ذهن زیبا و درخشان او، روحی عمیق را از پهنای کلام موسیقی‌اش به ویدیو منتقل می‌کند. او آهنگساز شگفت‌انگیزی است و علاوه بر ساخت موسیقی، حدود ۱۸ ویدیونامه ویدیو بلند، ۱۳ نمایشنامه و ۱۰ ویدیونامه سریال تلویزیونی، در کارنامه‌اش به چشم می‌خورد که نشان از چندوجهی بودن او دارد».

اما از سوی دیگر النی کاریندور نیز در نامه‌ای بعد از تماشای ویدیو «بمب، یک عاشقانه» برای پیمان معادی چنین گزارش است: «پیمان عزیز، با دیدن ویدیوت عمیقا تحت‌تاثیر قرار گرفتم و هرچه می‌گذرد بیش از پیش دلبسته‌اش می‌شوم. ایده و متنت و حلقه‌های درهم تنیده‌ی داستانت، بی‌اندازه قوی و انسانی‌اند. زیبایی سکانس‌ها و حقیقتِ شرایط جغرافیای تو! و این ایده‌ی کلی عشق در زیر بمباران که چطور بر زندگی هرروزه‌ی آدم‌ها تاثیر می‌گذارد…!»

این آهنگساز در ادامه گزارش: « سکانس‌های ویدیوت حیرت‌انگیزند، تک‌تک‌شان. و اوج آنها در آخرین صحنه‌ی بمباران با آن ویدیوبرداری بی‌نظیر….حتم دارم کشورت به تو خواهد بالید چرا که ویدیوت برداشت مردم دنیا را از ایران تغییر و بسط خواهد داد. »

ویدیو «بمب؛یک عاشقانه» دومین ساخته بلند پیمان معادی بعد از «برف روی کاج‌ها» است که علاوه بر کارگردانی، به عنوان بازیگر این ویدیو هم جلوی دوربین رفته است. همچنین محمود کلاری علاوه بر مدیریت ویدیوبرداری در یکی از نقش‌های فرعی ویدیو بازی کرده است. در این ویدیو پیمان معادی، لیلا حاتمی، حبیب رضایی، سیامک انصاری، سیامک صفری، بهادر مالکی‌پور، رامین پورایمان، معصومه قاسمی‌پور، صبا گرگین‌پور، شهروز آقایی‌پور و…جلوی دوربین رفته‌اند.

[ad_2]
/ مووی مگ
/ سایت سرگرمی ملکانه
بازیگران زن ایرانیبازیگران مرد ایرانی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید