7.4 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی ویدال: آماده تمدید قرارداد با یوونتوس هستم

ویدال: آماده تمدید قرارداد با یوونتوس هستم

این ستاره شیلیایی در دیدار چهارشنبه یوونتوس مقابل کپنهاگن، سه گل زد تا امیدهای یووه برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان زنده بماند.

سایت گل- آرتورو ویدال، ستاره خط میانی یوونتوس، اعلام کرد که آماده است تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و احتمال جدایی اش از این باشگاه را رد کرد.پ

این ستاره شیلیایی در دیدار چهارشنبه یوونتوس مقابل کپنهاگن، سه گل زد تا امیدهای یووه برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان زنده بماند.

بازی های خوب ویدال باعث شد تا چند باشگاه بزرگ اروپایی به دنبال به خدمت گرفتن او باشند اما او تاکید کرد جدایی از یووه در ژانویه، آخرین چیزی است که به آن فکر می کند.

او به خبرنگاران گفت:” من از بودن در یوونتوس راضی ام و می خواهم اینجا بمانم. من آماده ام تا قراردادم را تمدید کنم. آغاز هفته آینده زمان خوبی برای اعلام رسمی تمدید قراردادم است.”

ویدال همچنین از تعداد گل هایی که برای یوونتوس به ثمر رسانده، ابراز تعجب کرد و گفت:” هرگز انتظار نداشتم این تعداد گل بزنم. به یاد دارم وقتی تازه به یوونتوس آمده بودم،کونته با من در مورد سبک جدید بازی صحبت کرد و این خیلی به دردم خورد.”

ویدال در ۱۸ دیداری که این فصل برای یوونتوس انجام داد، ۱۰ گل زد. قرارداد فعلی او با یوونتوس در تابستان ۲۰۱۶ به اتمام می رسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید