ولنتاین ۲۰۱۸ با مدل های آرایش متفاوت

ولنتاین ۲۰۱۸ با مدل های آرایش متفاوت

ولنتاین یکی از بهترین روزهای سال است. در روز ولنتاین می توانید بدون خجالت هر چقدر می خواهید از رنگ صورتی استفاده کنید، به عنوان صبحانه، نهار و شام شکلات بخورید، و همچنین کلی هدایای مختلف دریافت کنید. اما چیزی که بیشتر از همه جذابیت دارد مدل های آرایش مخصوص ولنتاین است که در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

چند نمونه از مدل های آرایش مخصوص ولنتاین ۲۰۱۸ را در این گالری ببینید.

در این مدل آرایش فانتزی ولنتاین ۲۰۱۸ از رنگ صورتی برای گونه ها، روی بینی و لب ها استفاده شده است. شکل های قلب روی گونه این مدل آرایش را به یک اثر هنری تبدیل کرده است.

در این مدل آرایش ولنتاین ۲۰۱۸ نیز از رنگ صورتی استفاده شده. اما این بار برای چشم ها. همچنین استفاده از اکلیل و قلب زیبایی خاصی به این مدل آرایش بخشیده است.

در این مدل آرایش ولنتاین ۲۰۱۸ روی چشم ها تمرکز شده است. لب ها صورتی مات هستند تا خیلی جلب توجه نکنند و توجه روی چشم های براق که هنرمندانه با طیف های رنگی مختلف آرایش شده اند جلب شود.

در این مدل آرایش ولنتاین ۲۰۱۸ هم از رنگ صورتی و نماد قلب استفاده شده است.

رنگ صورتی و نماد قلب دو تا از اصلی ترین ترندهای آرایش ولنتاین ۲۰۱۸ هستند. در این مدل آرایش از دو قلب سفید اکلیلی پشت پلک ها و سه قلب کوچک صورتی کنار چشم استفاده شده است.

در این سبک آرایش فانتزی ولنتاین ۲۰۱۸ از دو پرنده کوچک و سه قلب در بالای ابرو استفاده شده است. نقطه های رنگارنگ بالای پلک جلوه خاصی به این مدل آرایش بخشیده اند.

در این مدل آرایش ولنتاین ۲۰۱۸ برخلاف مدل های آرایش قبلی از رنگ های تیره و کاملا مات استفاده شده است. فقط گوشه پلک و زیر چشم کمی براق است.

در این سبک آرایش ولنتاین ۲۰۱۸ از رنگ های قرمز و مشکی کنار هم به زیبایی استفاده شده است. قلب کوچک پشت پلک این آرایش را حسابی ولنتاینی کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید