ولاسکو: برزیل اسپک را از ما گرفت

خولیو ولاسکو در کنفرانس خبری پس از بازی ایران – برزیل گفت: “برزیل یکی از تیم هایی است که من همیشه فیلم بازی هایش را برای بازیکنانم نمایش می دهم و می گویم ببینید چطور خوب بازی می کنند. حالا خوشحالم که امروز در زمین مسابقه هم دیدند چطور یک تیم می تواند خوب بازی کند.”


سرمربی تیم ملی ایران با بیان اینکه برزیل به خوبی ما را مطالعه کرده بود، گفت: “من به بازیکنانم گفته ام که دیگر نمی توانید تیم های بزرگ را غافلگیر کنید. چون آنها شما را می شناسند و روی بازی شما مطالعه می کنند. امروز برزیل با اتخاذ یک تاکتیک دفاعی – حمایتی، اسپک را از ما گرفت. یعنی کاری کرد که اسپکرهای ما دوست نداشته باشند اسپک بزنند. البته این مسئله فقط تاکتیکی نیست. یک مقدار هم ذهنی است.”
ولاسکو در ادامه افزود: “فکر می کنم این مسئله ذهنی از ابتدای بازی با تیم ایران بود. ما در حمله مشکل داشتیم. ولی در ادامه رفته رفته بهتر شدیم. هم ذهنیت و روحیه مان بهتر شد. هم اسپک های مان. در مجموع می توانم بگویم که ما از این بازی خیلی نکات خوبی یاد گرفتیم.”
ولاسکو همچنین درباره بازی فردای ایران مقابل ایتالیا گفت: “ایتالیا خیلی خوب بازی می کند. امیدوارم این تیم مثل برزیل بتواند ما را تحت فشار قرار دهد تا بازیکنان ما بتوانند بازی در شرایط سخت را باز هم تجربه کنند.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید