وقتی مورینیو هم برابر اوزیل سر خم می‌کند

سرمربی رئال مادرید هنگام خارج شدن هافبک آلمانی تیمش از او به دلیل عملکردش تشکر کرد.

مسعود اوزیل یک بار دیگر با نمایش زیبایش در سانتیاگو برنابئو هواداران را به تحسین وا داشت. بازیکن آلمانی در یک بازی فوق‌العاده توانایی‌های خود را نشان داد و باعث شد تا هواداران به تشویق او بپردازند. هنگام خروج اوزیل از زمین مسابقه در دقیقه ۶۹ هواداران با برخاستن از جای خود به تشویق او پرداختند و حتی مورینیو هم برخاست؛ با سر خم کردن به او دست داد و به خاطر عملکردش به او تبریک گفت.

اوزیل این روزها همراه با کریستیانو رونالدو قهرمانان بزرگ هواداران هستند. رونالدو به دلیل جاذبه و از خودگذشتگی و اوزیل به دلیل ظرافت بازی‌اش مورد احترام هواداران هستند. فوتبال هافبک آلمانی برنابئو را شیفته خود کرد و هواداران به تشویق وی پرداختند.

اوزیل نزدیک بود در نیمه اول بازی روی موقعیتی که ۳ بازیکن را پشت سر گذاشت تا دفاع ختافه را در هم بریزد، موفق به گلزنی شود؛ اما برنابئو از اینکه او زودتر به توپ ضربه نزد آه بلندی کشید. با این حال هواداران باز هم ایستادند تا همچنان به تشویق او ادامه دهند؛ در حالی که اوزیل روی زمین دراز کشیده بود و با بالا بردن دستانش از هواداران تشکر کرد.

اوزیل در نیمه دوم ضربه کرنر را ارسال کرد تا بازی یک بر صفر شود و سپس پاس گل اول کریستیانو رونالدو را نیز ارسال کرد.

وی همچنین شروع کننده حرکتی بود که منجر به گل سوم تیمش شد؛ در سمت چپ به دی‌ماریا پاس داد و او هم توپ را برای کریستیانو رونالدو ارسال کرد.

رئال مادرید روز گذشته موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر مقابل ختافه به پیروزی برسد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید