وزیر کشور از عملکرد صد روزه به مردم گزارش می دهد


حسینعلی امیری در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که وزیر کشور چه زمانی گزارشی از عملکرد وزارت خانه متبوعش به مردم ارائه خواهد کرد؟ گفت: وزیر کشور امشب در گفتگوی ویژه خبری گزارش سه ماهه ای از عملکرد این وزارت خانه در سه ماه گذشته ارائه می کند.


به گزارش مهر، رئیس جمهور ۵ آذرماه زمانیکه گزارش ۱۰۰ روزه دولت را به مردم ارائه کرد در مورد این گزارش گفت:گزارش تهیه شده از عملکرد ۱۰۰ روزه دولت سه بخش دارد، یک بخش این گزارش امشب توسط رئیس جمهور به مردم ارائه می شود، یک بخش گزارش مکتوب است که در رسانه ها و سایت ها منتشر خواهد شد و یک بخش هم گزارشی است از فردا بلافاصله توسط وزیران در مصاحبه های مختلف به مردم ارائه خواهد شد.


بنابراین گزارش، وزارت علوم ، وزرات راه و شهرسازی، وزرات صنعت معدن و تجارت، وزارت نیرو تاکنون گزارش ۱۰۰ روزه خود را به صورت مکتوب منتشر کرده اند.


پیش از این عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم بزرگداشت هفته بسیج که که ۵ آذرماه در سالن الغدیر این وزرات خانه برگزار شد گفته بود: بعد از پایان انتخاب استانداران یک گزارش سه ماهه ای از روند فعالیت وزارت کشور در این مدت ارایه خواهم کرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید