وزیر کشور از عملکرد صد روزه به مردم گزارش می دهد

0
5


حسینعلی امیری در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که وزیر کشور چه زمانی گزارشی از عملکرد وزارت خانه متبوعش به مردم ارائه خواهد کرد؟ گفت: وزیر کشور امشب در گفتگوی ویژه خبری گزارش سه ماهه ای از عملکرد این وزارت خانه در سه ماه گذشته ارائه می کند.


به گزارش مهر، رئیس جمهور ۵ آذرماه زمانیکه گزارش ۱۰۰ روزه دولت را به مردم ارائه کرد در مورد این گزارش گفت:گزارش تهیه شده از عملکرد ۱۰۰ روزه دولت سه بخش دارد، یک بخش این گزارش امشب توسط رئیس جمهور به مردم ارائه می شود، یک بخش گزارش مکتوب است که در رسانه ها و سایت ها منتشر خواهد شد و یک بخش هم گزارشی است از فردا بلافاصله توسط وزیران در مصاحبه های مختلف به مردم ارائه خواهد شد.


بنابراین گزارش، وزارت علوم ، وزرات راه و شهرسازی، وزرات صنعت معدن و تجارت، وزارت نیرو تاکنون گزارش ۱۰۰ روزه خود را به صورت مکتوب منتشر کرده اند.


پیش از این عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم بزرگداشت هفته بسیج که که ۵ آذرماه در سالن الغدیر این وزرات خانه برگزار شد گفته بود: بعد از پایان انتخاب استانداران یک گزارش سه ماهه ای از روند فعالیت وزارت کشور در این مدت ارایه خواهم کرد.

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید