وزیر ارشاد با اصحاب فرهنگ و هنر مشهد دیدار کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه دیدارهای نوروزی خود با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، با برخی پیشکسوتان فرهنگ و هنر در مشهد مقدس دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش رسیده، سیدعباس صالحی امروز یکشنبه دوازدهم فروردین با حضور در منزل راشد محصل، ضمن تبریک سال نو از زحمات وی در عرصه ادبیات قدردانی و برای وی آرزوی سلامتی و طول عمر کرد.

در این دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به کتب و مقالات منتشر شده راشد تصریح کرد: آثار جنابعالی همیشه راهنمای بسیاری از دانشجویان بوده است.

صالحی در ادامه با حضور در منزل اشرف زاده با تبریک سال نو گفت: مفاخر علم و ادب و فرهنگ این سرزمین سرمایه های این مرز و بوم هستند و خراسان مهد فرهنگ ایران است چرا که بزرگانی را چه در گذشته و چه در عصر حاضر در خود پرورانده است.

در این دیدار، اشرف زاده به بیان خاطرات خود از اساتید دانشگاه فردوسی، دوره تدریس در دانشگاه آزاد، وقایع قبل از انقلاب اسلامی و نیز فعالیت‌های خود در آن دوران پرداخت. وی همچنین یک جلد کتاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اهدا کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین با حضور در منزل عثمان محمد پرست پیشکسوت عرصه موسیقی سال نو را به وی تبریک گفت و برای وی آرزوی سلامتی و طول عمر کرد.

در این دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روند درمان عثمان محمدپرست را جویا شد و تاکید کرد پیگیر مراحل درمان وی خواهد بود.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید