وریا غفوری در ترکیب ثابت استقلال در دربی

0
120


وریا غفوری که به تازگی محرومیت او از سوی کمیته اخلاق تعلیق گردید، به احتمال بسیار زیاد در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار خواهد گرفت.

به نقل از مهر، مدافع ملی پوش استقلال بازی‌های زیادی را در این فصل برای تیمش انجام داده در آستانه محرومیت از دربی قرار داشت که با حکم کمیته اخلاق این حکم به حالت تعلیق در آمد. به این ترتیب دست وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان برای استفاده از داشته‌هایش در این بازی حساس باز است.

به این ترتیب احتمال حضور این بازیکن با تجربه و ملی پوش که از ارکان دفاعی این فصل استقلال محسوب می‌شود در ترکیب ثابت تیمش در دربی بسیار زیاد است. ضمن این که احتمال حضور خسرو حیدری دیگر بازیکن با تجربه استقلال در ترکیب ثابت و تشکیل یک زوج از این دو بازیکن با تجربه در جناح راست تیم استقلال وجود دارد.

تیم فوتبال استقلال تهران در تنها بازی باقی مانده از هفته دهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۰ روز پنجشنبه به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس می‌رود. این بازی هشتاد و پنجمین دیدار دو تیم در تاریخ حیات شان است که به میزبانی تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود. 

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج × 3 =