وریا غفوری: تصمیم گرفته بودم بهترین بازیکن دربی شوم

0
144


بازیکن تیم استقلال گفت: امروز صبح تصمیم گرفتم که بهترین بازی زندگی‌ام را مقابل پرسپولیس ارائه دهم و خوشحالم که این اتفاق افتاد.

به نقل از مهر، وریا غفوری در پایان دربی ۸۶ گفت: پیروزی دربی را به همه هواداران استقلال تبریک می گویم. گرچه ما دیگر شانسی برای قهرمانی نداریم، اما با این پیروزی بزرگ در دربی لااقل هواداران مان را راضی کردیم. ضمن این که ما شانس زیادی برای قهرمانی حذفی داریم و با کسب آن جام هم هواداران را بیشتر راضی می کنیم.

گلزن استقلال در دربی گفت: امروز صبح که از خواب بیدار شدم تصمیم گرفتم امروز بهترین بازی زندگی‌ام را انجام دهم و بسیار خوشحالم که این اتفاق افتاد.

وی افزود: وقتی آن توپ منجر به گل زیر پای تیام افتاد من آمادگی زدن ضربه را از نظر ذهنی پیدا کردم و توپ که نصیب من شد با تمرکز آن ضربه را زدم و خدا هم کمک کرد تا توپم گل شود. این پیروزی حق استقلال بود و ما سراسر بازی توانستیم بازی را اداره کنیم.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید