»   فوتبال برتر | فوتبال ایران, یک خبر ویژه  »   ورود جدی کی‌روش به تحریم‌های ضد ایرانی!
۲۸ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۲۳:۲۷

مربی پرتغالی همچنان می‌گوید با فدراسیون قرارداد ندارد

ورود جدی کی‌روش به تحریم‌های ضد ایرانی!

هر چقدر مدیران فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند، شرایطی را فراهم کنند که صدای اعتراض سرمربی تیم‌ملی فوتبال بلند نشود و هر چقدر هم که مصاحبه کنند و توضیح بدهند کی‌روش قطعا تا جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی است و با او قرارداد بسته‌اند‌، درنهایت این مربی تمام رشته‌هایی که بافته‌اند را پنبه می‌کند!

گفت‌وگوی مربی پرتغالی با برنامه «ورلد فوتبال» از شبکه رادیویی بی‌بی‌سی به شکلی ویژه مورد توجه مردم ایران هم قرار گرفت و حسابی نسبت به صحبت‌های سیاسی-ورزشی کی‌روش نگران شدند.

سرمربی تیم ملی با انتقاد از تحریم‌ها علیه ایران گفته است: «سیاست باید کاملاً از ورزش به دور باشد اما متأسفانه این‌چنین نیست و اهداف ما را هم تحت ‌تأثیر خود قرار داده است. شما می‌توانید مشکلاتی که برای تیم ملی به وجود آمده را ببینید.

تحریم‌ها روی همه چیز تأثیر گذاشته و نمی‌توانیم حرکتی کنیم. اگر نتوانید کار کنید، اگر نتوانید کمپ تمرینی داشته باشید، اگر نتوانید سفر کنید و بازی دوستانه داشته باشید، اگر تجهیزات لازم را نداشته باشید، در این شرایط فکر می‌کنم لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باید کفش‌های‌شان را به ما اهدا کنند!»

کی‌روش در بخش مهم‌ دیگری از این گفت‌وگو تاکید کرده که در حال حاضر بدون قرارداد و بدون هیچ‌گونه توافقی با فدراسیون فوتبال ایران همکاری می‌کند که این بخش از مصاحبه او جنجال زیادی به راه انداخته است؛ چرا که مدیران فدراسیون اعلام کرده بودند با او قرارداد امضا کرده‌اند.

با این حال این مربی در تمرینات تیم‌ملی نیز از پوشیدن پیراهن با آرم فدراسیون خودداری کرده و این خیلی عجیب است که بدون قرارداد در حال کارکردن با تیم ملی ایران است.

دیروز عبدالکاظم طالقانی، عضو هیأت‌رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت‌‌های کی‌روش اعلام کرد که او قراردادش را با مهدی تاج امضا کرده و رسما سرمربی تیم‌ملی ایران است. با این حال تاکید کی‌روش به قرارداد نداشتن و مصاحبه‌های سریالی او و بازیکنان تیم‌ملی درباره نداشتن امکانات و حمایت مالی و بازی‌های دوستانه، ابهامات زیادی درباره آینده تیم‌ملی به وجود آورده است.

به هر صورت کی‌روش رسما اعلام کرده که تحریم‌ها هم روی پرداخت حقوق او و برنامه‌های آماده‌سازی فوتبالی تیم ملی ایران تاثیر منفی بدی گذاشته و در چندین نوبت از فیفا خواسته که نسبت به این موضوع با قید فوریت رسیدگی لازم را داشته باشد.

شهروند

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران  , یک خبر ویژه

در این مقاله آمده است که این مقام های نزدیک به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در سال 2017 با گروهی از تاجران در خصوص ترور مقام های ایرانی گفتگو کرده اند. به نظر می رسد که سعودی ها قبل...
اگرچه تعطیل شدن برنامه پربیننده و جذاب «نود» اتفاقی ناگوار به ویژه برای فوتبالدوستان محسوب می‌شود، اما مسیری که تلویزیون در این سال‌ها پیموده این ماجرا را قابل پیش‌بینی کرده است. در تمام این سال‌ها و در مقاطع مختلف بارها...
مرداد ماه امسال بود که علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: «درخواستی با امضای وی و وزیر صنعت با موافقت ناجا و وزارت امور خارجه به دولت ارایه شده است که برای...
FATF  تعلیق ایران را از حضور در لیست سیاه خود تداوم بخشيد. به گزارش انتخاب در جلسه دیروز FATF در مورد رسیدگی به موضوع ایران، تصمیم گرفته شد که فرصت دیگری به ایران برای عمل به توصیه‌های این گروه داده...


  • فیلم سینمایی خانه دختر