ورمزیار: به زودی رزومه بازیکنان تیم‌های پایه را تحویل شفر می‌دهیم

0
131


مدیر آکادمی استقلال از آمادگی کامل این آکادمی برای تحویل رزومه بازیکنان تیم‌های پایه به وینفرد شفر خبر داد.

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گلایه وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال از عدم دریافت رزومه بازیکنان تیم های پایه استقلال اظهار داشت: شفر درست می‌گوید. او مدتی پیش از ما رزومه بازیکنان تیم‌های پایه را خواست که ما هنوز آن را تحویل نداده‌ایم. اما برای این کار دلیل داشتیم.

وی افزود: از آنجایی که فصل تیم رده‌های پایه رو به اتمام بود منتظر بودیم تا در پایان فصل ببینیم کدام بازیکنان را برای فصل بعد داریم تا رزومه آنها را به شفر بدهیم. الان بخش عمده ای از این کار انجام شده و به زودی رزومه بازیکنان مورد نظر در تیم های پایه را به تحویل شفر می‌دهیم.

کاپیتان پیشین آبی پوشان که سابقه زیادی از حضور در دربی‌های گذشته دارد و سه بار هم در این مسابقات مهم طعم گلزنی را چشیده است در خصوص دربی ۸۶ بیان داشت: هر دو تیم در شرایط فنی خوبی هستند، اما شرایط استقلال به مراتب بهتر از پرسپولیس است.

ورمزیار بیان داشت: چه از نظر فنی و چه از نظر روحی و روانی شرایط استقلال به مراتب بهتر از پرسپولیس است و اگر بازیکنان این تیم به خاطر نتایج اخیر شان دچار غرور نشوند قطعا می‌توانند در این دربی برنده باشند. 

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید