14.2 C
Tehran
پنجشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی ورزشگاه ماراکانا،میزبان فینال جام جهانی ۲۰۱۴درمحاصره سیل

ورزشگاه ماراکانا،میزبان فینال جام جهانی ۲۰۱۴درمحاصره سیل

این ورزشگاه در روز ۱۸ ژوئن میزبان بازی اسپانیا شیلی است و ۵ بازی دیگر از سری بازیهای جام جهانی ۲۰۱۴ نیز درآن برگزار خواهد شد.

سایت گل- بارش باران های سیل آسا در سحرگاه چهارشنبه در برزیل و به ویژه در شهر ریودوژانیرو باعث شد تا ورزشگاه ماراکانا، میزبان تعدادی از بازیهای جام جهانی ۲۰۱۴ و از جمله بازی فینال این رقابتها در محاصره سیل قررا بگیرد و آب زیادی در داخل این ورزشگاه جاری شد.

این ورزشگاه در روز ۱۸ ژوئن میزبان بازی اسپانیا شیلی است و ۵ بازی دیگر از سری بازیهای جام جهانی ۲۰۱۴ نیز درآن برگزار خواهد شد.

بعد از این بارشها بود که ورزشگاه ماراکانابه سان جزیره ای بود که در یک رودخانه خروشان گیر افتاده و مقامات شهری خیابان های اطراف این ورزشگاه را بستند تا آبهای جمع شده در خیابان ها از طریق آبراه ها از کف خیابان ها خارج شود. تا عصر هنگام این منطقه به حالت عادی بازگشت و این درحالی بود که درساعات بارش این باران سیل آسا، مقامات سازماندهی جام جهانی به شدت نگران این ورزشگاه بودند. بارش چنین باران هایی دراین برهه زمانی از سال عادی و طبیعی نبود ولی در زمان برگزاری جام جهانی ۲۰۱۴ این احتمال وجود دارد که چنین باران هایی ببارد.

 

ادواردو پائس شهردار ریودوژانیرو از مردم این کشور خواست تااز خانه هایش خارج نشوندو دراین باره گفت:« از افرادی که کار ضروری ندارند خواهش می کنیم تا منازلشان را ترک نکنند تا از ترافیک زیاد اجتناب شود.» ویادآوری کرد که شهر در شرایط هشدار است

 

 دربرخی مناطق شهر ریودوژانیرو نیز نیروهای آتش نشانی به کمک مردمانی که در شهر گیر افتاده بودند شتافت.

 

 فرودگاه سانتوس دومونت این شهر نیز برای مدتی بسته بود و بیش از دو ساعت پروازهها به تاخیر افتاد

 

 دراین میان همه اطمینان دارند که تا آن زمان تدابیر مناسبی اندیدیشده می شود تا چنین اتفاقی را شاهد نباشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید