واگذاری واحدهای مسکن مهر خلخال تا پایان امسال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تعاونی مسکن مهر خلخال خواست تا پایان سال جاری واحدهای مسکن مهر تحویل متقاضیان شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین منوری صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر خلخال خواستار سرعت‌بخشی به کار تعاونی‌های مسکن مهر و اتمام واحدهای مسکونی و تحویل آنان به متقاضیان تا قبل از سال ۹۲ شد.

وی ضمن اشاره به اهمیت مسکن مهر در خانه‌دار شدن بسیاری از افراد جامعه خاطرنشان کرد: تاکنون در چندین جلسه این مشکل بررسی شده است و این جلسه تعیین تکلیف واحدها در جهت تسریع در اتمام این طرح بزرگ ملی است که باید همه دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط توان و جدیت نهایی خود را به کار گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تعاونی‌های ساخت مسکن مهر خواست نسبت به اخذ مجوز و نصب انشعابات ازجمله آب، برق، گاز، فاضلاب شهری هر چه سریع‌تر اقدام کرده و در این راستا تا یک ماه آینده نباید هیچ واحد مسکن مهری فاقد این امکانات باشد.

منوری گفت: اگر متقاضیان ثبت نام کننده مسکن مهر در مهلت قانونی نسبت به پرداخت سهم خود اقدام نکنند پس از تعیین مهلت قانونی افراد دیگری جایگزین خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این جلسه فرماندار شهرستان خلخال نیز ضمن تقدیر از همکاری تمامی دستگاه‌ها در سرعت‌بخشی به پروژه مسکن مهر که یکی از بزرگترین طرح‌های مسکن کشور برای اقشار کم درآمد می‌باشد، بیان داشت: پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن مهر خلخال در سه شهرک ایثار، بهشتی و دانش ۸۰ درصد است که انتظار می‌رود تعاونی‌ها با در نظر گرفتن فصل کاری و رسیدن فصل سرما و انتظارات مردم سرعت پروژه را دو چندان کرده و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

هوشنگ محمدی در بخش دیگری از سخنان خود به استقبال زوج‌های جوان و نیازمند به مسکن مهر اشاره کرد و افزود: این مهم به مسئولان استانی ذی‌ربط انعکاس داده شده و با جدیت پیگیر این موضوع هستیم تا نیاز این جوانان و اقشار کم درآمد در تامین مسکن رفع شود.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: تعاونی‌های مسکن مهری که قبل از موعد مقرر نسبت به تکمیل واحدهای در دست احداث خود اقدام کنند برای تشویق و قدردانی از این واحدها سفر زیارتی به مشهد مقدس در نظر گرفته شده است.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید