14.2 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی واکنش مارادونا به یک جمله ادا نشده: پیراهن آرژانتین را به هیچ...

واکنش مارادونا به یک جمله ادا نشده: پیراهن آرژانتین را به هیچ قیمتی نمی فروشم

مارادونا در گفت و گویی که با روزنامه‌ “الإمارات الیوم” داشت به انتقاد از رسانه‌های ایرانی پرداخت و پذیرفتن پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری ایران را شایعه محض دانست.

سایت گل – خبری که از ابتدا هم واقعیت نداشت توسط مارادونا تکذیب شد .
درحالیکه رئیس فدرسیون فوتبال ایران از احتمال حضور مارادونا در مراسم جشن پیراهن تیم ملی گفته بود و از پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون برای پوشیدن این پیراهن توسط اسطوره فوتبال آرژانتین خبر داده بود ، دیه گو این خبر ( حمایت از ایران در بازی مقابل آرژانتین )
را  ناشی از دروغگویی رسانه ها دانست.

 اسطوره فوتبال آرژانتین، گفت: بعضی از افراد با انتشار چنین سخنانی می‌خواهند شان و منزلتم را پایین آورند. غیر ممکن است که پیراهن تیم ملی کشورم را به هر ‌قیمتی بفروشم‌. چنین خبرهایی دروغ محض است.


نکته اینجاست که این خبر از ابتدا هم واقعیت نداشت و بی دلیل توسط کفاشیان رسانه ای شده بود. 

 مارادونا در ادامه سخنان خود فاش کرد که می خواسته به عنوان یکی از مهمان‌ها، در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از او دعوت شود، اما درخواست او از سوی بلاتر ، رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) رد شد. او گفت: با ارسال نامه‌ای به بلاتر از او خواستم تا به عنوان یکی از مهمان‌های ویژه در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور یابم، اما او دعوت من را رد کرد. بلاتر گفت که هیچ دعوت خاصی برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل وجود ندارد.

 مارادونا درباره این سوال که مسی بهتر است یا رونالدو؟ به حمایت از هموطن خود پرداخت و گفت: با وجود احترام زیاد به رونالدو باید بگویم که از نظر من مسی بهترین است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید