هیچ بازیکنی را از ترکیب مشکی‎پوشان کنار نگذاشتم


سرمربی تیم مشکی‎پوشان با تاکید بر اینکه استقلال این روزها بهترین تیم ایران است، گفت که هیچ بازیکنی را از ترکیب تیمش کنار نگذاشته است.

به نقل از مهر، داود مهابادی در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال تهران گفت: تیم ما شرایط خاصی دارد. همه میدانند مشکی پوشان در چه وضعیتی قرار دارند. سقوط ما به لیگ یک حتمی است اما تلاش می کنیم در چهار بازی باقی مانده عملکرد خوبی داشته باشیم، جوانمردانه بازی کنیم و تا پایان راه به دنبال بازی های خوب مقابل حریفان مان هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا در این شرایط سخت مشکی پوشان را قبول کردید؟»، تاکید کرد: به واسطه عقبه ای که مشکی پوشان دارند و به ابومسلم خراسان برمی گردد، این تیم ریشه دار است. با مدیریت باشگاه صحبت کردم و پس از توافقاتی که با جناب عباسی داشتم هدایت این تیم را بر عهده گرفتم، من از بیکاری خوشم نمی آید و شغل ما ایجاب می کند که جابجایی های زیادی داشته باشیم. حالا باید منتظر بمانیم تا پایان فصل ببینیم با صحبت هایی که با مدیریت باشگاه و مدیر فوتبال این باشگاه یعنی خداداد عزیزی خواهم داشت باید ببینیم برای فصل آینده به توافقات نهایی دست پیدا خواهیم کرد یا خیر.

وی در خصوص وضعیت این روزهای استقلال هم گفت: به جرات می گویم استقلال در حال حاضر بهترین تیم ایران است و در بین سه تیم اول آسیا یکی از آماده ترین هاست، آنها با توجه به حضور در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان و داشتن مهره های خوب شرایط ایده آلی دارند و ما روز سختی مقابل آنها خواهیم داشت.

مهابادی در خصوص حضورش در برق شیراز سپس نساجی و حالا مشکی پوشان نیز گفت: در برق شیراز شروع خوبی داشتیم، تیم بازی ها و نتایج قابل قبولی کسب کرد اما به دلیل مشکلات مالی که به وجود آمد شرایط روز به روز سخت تر شد. ما حتی هزینه بلیت بازیکنان را هم نداشتیم و روز به روز کار سخت تر می شد بنابراین متوجه شدم که هدف هیات مدیره فقط ماندن در لیگ یک است و ۷ بازیکن به علاوه من در لیست فروش قرار گرفته بودند تا این تیم بتواند ادامه حیات دهد. سپس به نساجی آمدم، شروع کار خوب بود اما مدیریت با من قطع همکاری کرد و من به آنها احترام گذاشته و برایشان آرزوی موفقیت می کنم. بعد از نساجی، عباسی مالک باشگاه مشکی پوشان با من صحبت کرد و با توجه به دوستی قدیمی که با یکدیگر داشتیم از من خواست به این تیم بیایم، من هم آمدم و حالا برای فصل بعد که تیم به لیگ یک خواهد رفت باید صحبت کنیم تا به توافق برسیم.

مهابادی در پایان و در پاسخ به این سوال که «آیا بازیکنی را از تیم کنار گذاشته اید یا خیر؟»، گفت: هیچ بازیکنی را از تیم کنار نگذاشته ام، تنها حنیف عمران زاده با ما قطع همکاری کرد البته او بعد از آمدن من دو هفته با تیم تمرین کرد اما در ادامه گفت با توجه به مشکل مصدومیت قدیمی که روی پایش دارد و همچنین بیماری مادرش می خواهد کنار او باشد و من هم با قطع همکاری با او موافق کرده و برای خودش و والده گرامی اش آرزوی سلامتی کرده و امیدوارم هر جا که هست موفق باشد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید