هواسئونگ به شکل دریا درآمد/ جذاب اما برای کره‌ای‌ها


  به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به اینچئون، اجرای مراسم‌های ویژه با نمایش‌هایی که از سوی کره‌ای‌ها ابداع شده بود به برگزاری مراسم افتتاحیه هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی شکل و شمایل خاصی داده بود.


  *در بخشی از مراسم افتتاحیه زمین ورزشگاه هواسئونگ با بخار به شکل دریا درآمد و هنرمندان با عروسک‌های بزرگی به شکل ماهی، پرنده، اسب و .. به اجرای برنامه پرداختند.


  *روایتی از تاریخ کشور کره‌جنوبی و پخش تصاویری از بخش‌های مختلف این کشور از دیگر بخش‌های مراسم بود که با اجرای گروهی از خوانندگان این کشور شکلی خاص به خود گرفته بود.


  *گروه‌های هنری هم به شکل‌های مختلف به اجرای برنامه می‌پرداختند که جذابیت آنها برای تماشاگران کره‌ای بیشتر از دیگر میهمانان بود.


  *در بخش دیگری از مراسم به صورت نمادین با حضور تعدادی از نوجوانان کره‌ای گذر این کشور از سنت به مدرنیسم به تصویر کشیده شد. این بخش به این شکل بود که پست و تلفن چگونه وارد کره‌جنوبی شده است.


  *کره‌ای‌ها در بخشی از این مراسم برای نمایش دادن انقلاب صنعتی در این کشور تصاویر متقاوتی را در نظر گرفته بودند و به نمایش گذاشتند.


  *رژه نمادین نوجوانانی که لباس معدن‌کارها را پوشیده بودند، روایت چگونگی ورود قطار، راه‌اندازی خطوط هوایی و فرودگاه، کشتی و … دیگر بخش‌های این مراسم بود.


  انتهای پیام/

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید