هم اکنون ۷۹۰ نفر در سطح شهرها و پنج هزار و ۳۰۰ نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل : هم اکنون ۷۹۰ نفر در سطح شهرها و پنج هزار و ۳۰۰ نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات شرکت کرده اند

اردبیل نیوز: رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: هم اکنون ۷۹۰ نفر در سطح شهرها و پنج هزار و ۳۰۰ نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات شرکت کرده اند ونتایج نهایی بررسی صلاحیت های شوراها ۱۵خرداد اعلام می شود.

 

به گزارش ایسنا، عباس دستباز امروزدر بازدید از ستاد انتخابات خلخال مستقر در فرمانداری این شهرستان گفت : نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان ۱۵ خرداد اعلام خواهد شد.

 

وی افزود: کار ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان به پایان رسیده و هم اکنون ۷۹۰ نفر در سطح شهرها و پنج هزار و ۳۰۰ نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات شرکت کرده اند.

 

وی گفت: بر اساس برنامه زمان بندی انتخابات کار استعلام از مراجع چهارگانه توسط هیات های اجرایی از دوم اردیبهشت ماه آغاز و تا ۱۲ اردیبهشت ادامه یافته و هیات های اجرایی تا ۱۸ اردیبهشت فرصت دارند نسبت به اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزدها بر هیات های نظارت اقدام کنند.

 

وی با بیان این که نتایج رد یا تایید صلاحیت نامزد ها از سوی هیات های نظارت بخش و شهرستان های استان ۲۸ اردیبهشت به داو طلبان ابلاغ می شود ، افزود: از تاریخ ۲۹ ماه جاری نامزدهای رد صلاحیت شده به مدت چهار روز فرصت دارند مراتب اعتراض کتبی خود را به هیات نظارت استان اعلام کنند.

 

وی خاطرنشان کرد : پس از برسی دوباره رد صلاحیت شدگان در هیات نظارت تا ۱۱ خرداد ماه نتایج بررسی ها ۱۲ خرداد به معترضان ابلاغ و در نهایت ۱۵ خرداد ماه با انتشار آگهی اسامی نامزدهای دارای صلاحیت شرکت در این دوره از انتخابات از سوی ستادهای انتخاباتی سراسر استان منتشر خواهد شد.

 

دستبازگفت: نامزدهای این دوره از انتخابات از ۱۶ خرداد تا ۲۲ همین ماه به مدت یک هفته تبلیغات انتخاباتی خود را انجام می دهند و در ۲۴ خرداد نیز همزمان با سراسر کشور انتخابات برگزار خواهد شد.

 

در ادامه هوشنگ محمدی فرماندار و رئیس ستاد انتخاباتی شهرستان خلخال هم در این بازدید از شرکت ۷۴ نفر از سطح شهرها و ۴۹۸ نفر از سطح روستاهای خلخال برای شرکت در این دوره از انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا خبر داد.

 

وی اظهارامیدواری کرد مردم شهرستان خلخال با حضور گسترده خود در انتخابات حماسه جدیدی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی خلق کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید