همایش “تشخیص فرصت کسب و کار” در اردبیل برگزار شد

همایش و کارگاه آموزشی یک روزه “تشخیص فرصت کسب و کار” با هدف آموزش و توسعه کسب و کار در اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد.

اردبیل نیوز: در این همایش که بعد از ظهر جمعه خاتمه یافت، جمعی از بازرگانان، صنعتگران، تجار، کارآفرینان، دانش پژوهان و علاقمندان حضور یافتند.

این همیش در راستای برنامه های آموزشی اتاق بارزگانی استان اردبیل برای تجار و بازرگانان و با هدف معرفی و آموزش فرصت های سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دبیر اجرایی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اردبیل بعد از ظهر جمعه در حاشیه این همایش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر گفت: آموزش از برنامه های اصلی اتاق اردبیل بوده و از سالجاری دوره های آموزشی به صورت مستمر و ماهانه برگزار می شود .

حسین وثوقی ایرانی با بیان اینکه امسال کارگاه آموزشی مدیریت هزینه و تبلیغات و بازاریابی نیز برگزار شده بود، از تلاش اتاق بازرگانی اردبیل برای ایجاد رشته های مرتبط با فعالیت های اقتصادی خبر داد.

وی همچنین با اشاره به برنامه های آموزشی اتاق ایران یادآور شد: به دلیل استقبال گسترده اعضا در کلاس ها و دوره های آموزشی، اتاق اردبیل اجرای دوره های آموزشی را به صورت مدوام در دستور کار خود قرار داده است.

دبیر اجرایی اتاق اردبیل از برگزاری دوره آموزشی “حضور موثر در نمایشگاه های داخلی و خارجی” در مهر ماه سالجاری در اردبیل خبر داد و متذکر شد: گواهی های آموزشی این دوره ها از سوی موسسه آموزشی اتاق ایران صادر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید