هفته پژوهش با معرفی ۱۷ غرفه برتر به کار خود پایان داد

0
5


به گزارش خبرنگار مهر، هفته پژوهش از روز شنبه ۲۱ آذر ماه با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری، رؤسای پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و دانشگاه ها در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.


در این هفته با برگزاری نمایشگاه هایی در بخش های دستاوردهای علمی و پژوهشی، بخش دستاوردهای پژوهشی دستگاه های اجرایی و بخش فن بازار اقدام به عرضه آخرین یافته های علمی پژوهشگران کردند.


در روز دوشنبه نیز در سالن سران اجلاس ۷۲ نفر از پژوهشگران مورد تقدیر قرار گرفتند این پژوهشگران شامل ۲۳ پژوهشگر برتر، سه مدیر پژوهشی برتر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، سه مدیر پژوهشی برتر دانشگاه ها و موسسات پژوهشی، ۱۰ پژوهشگر برتر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، سه موسسه پژوهشی برتر، دو پارک فناوری، دو مرکز رشد، دو واحد فناور برتر، یک فناور برتر، سه مدیر برتر فناور، هفت نشریه برتر، هفت قطب علمی برتر و شش انجمن علمی برتر می شود.


مراسم اختتامیه این هفته نیز که دقایقی پیش آغاز به کار کرد با حضور مسئولان وزارت علوم و ابوترابی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


در این مراسم، همچنین از ۱۷ غرفه برتر تقدیر بعمل می آید.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید