هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر/تراکتورسازان همچنان صدرنشین/پیروزی ملوان در دربی گیلان

در ادامه رقابت های هفته هفدهم لیگ برتر امروز ۴ بازی در شهرهای مختلف ایران برگزار شد که در مهمترین این بازی ها تراکتورسازان در دربی تبریز موفق به شکست دادن گسترش فولاد شدند و ملوانی ها هم در دربی گیلان توانستند از سد داماش عبور کنند.

در نخستین بازی شاگردان مجید جلالی با دو گلی که جواد کاظمیان و مهدی کیانی وارد دروازه گسترشی ها کرد موفق شدند از دربی تبریز ۳ امتیاز بگیرند تا ۳۲ امتیازی شوند و همچنان صدرنشین لیگ برتر باشند.

در رشت هم تیم فوتبال ملوان بندر انزلی موفق شد دربی گیلان را به نفع خودش به پایان برساند.در این بازی که مثل همیشه حواشی زیادی را به همراه داشت شاگردان اسکوچیچ با ۳ گل رقیب خود را شکست دادند.جلال رافخایی،سیامک کوروشی و شاهین ثاقبی ۳ گل انزلی چی ها را به ثمر رساندند.با نتیجه ای که در این بازی به دست آمد ملوانی ها ۲۴ امتیازی شدند و پایین تر از سپاهان در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفتند.

داماشی ها هم در همان امتیاز ۲۱ و رده نهم جدول باقی ماندند.

این اتفاق در حالی افتاد که در بازی دیگر این هفته هم که بین تیم های صبای قم و نفت تهران برگزار شد نفتی ها برای اینکه از کورس عقب نمانند در آخرین دقایق گل برتری را به صبا زدند تا سایه به سایه تراکتورسازان در بالای جدول باشند.در این بازی که با نتیجه دو بر یک به اتمام رسید هادی نوروزی و وریا غفوری برای نفت و فرید بهزادی کریمی برای صبایی ها گلزنی کردند.

با کسب این نتیجه نفتی ها با ۳۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازی در رده دوم جدول رده بندی قرار دارند و صبایی ها هم با ۱۶ امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفته اند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در بازی آخر هم استقلال خوزستان و مس کرمان به مصاف هم رفتند که نتیجه این مسابقه هم پس از پایان نود دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک انجامید.با این تساوی استقلالی ها با ۲۱ امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفتند و مسی ها هم ۱۳ امتیازی شدند تا به تنهایی در قعر جدول رده بندی قرار بگیرند.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید