18.2 C
Tehran
یکشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران هشدار کارشناس معروف بوسنیایی: ایران را دست کم نگیرید

هشدار کارشناس معروف بوسنیایی: ایران را دست کم نگیرید

بعد از قرعه کشی شب گذشته و هم گروه شدن بوسنی و ایران، بسیاری در فوتبال این کشور از پیروزی مقابل تیم ایران ابرز اطمینان کردند

سایت گل- کمال آلیسپاهیچ، یکی از کارشناسان مطرح فوتبال بوسنی، به تیم ملی این کشور هشدار داد که تیم ملی ایران را دست کم نگیرند.

بعد از قرعه کشی شب گذشته و هم گروه شدن بوسنی و ایران، بسیاری در فوتبال این کشور از پیروزی مقابل تیم ایران ابرز اطمینان کردند اما آلیسپاهیچ که در ایران زندگی می کند، به آنها هشدار داد نباید اینطور شتاب زده قضاوت کنند.

او به یکی از خبرگزاری های بوسنی گفت:” من از بعضی اظهارنظرها تعجب می کنم. ایران سرمایه گذاری زیادی در فوتبال انجام داده و لیگ باکیفیتی دارد. بازیکنانی که در لیگ های داخلی ایران بازی می کنند، پول های خوبی دریافت می کنند. ایران بازیکنانی سرعتی دارد و بازی کردن مقابل آنها آسان نیستو حتی یک لحظه هم نباید آنها را دست کم گرفت.

البته آرژانتین قوی ترین تیم گروه است و شایسته بیشترین احترام. آنها شانس اصلی صعود به عنوان تیم اول هستند اما سونی می تواند به عنوان تیم دوم صعود کند. ما باید تمام تلاش مان را برای پشت سر گذاشتن ایران و نیجریه انجام بدهیم.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید