هشدار آمریکا به تل آویو در مورد ادامه شهرک سازی

0
112


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، یک منبع آگاه در گفتگو با رادیو اسرائیل گفت واشنگتن از تل آویو خواسته است تا زمان آزادی شمار دیگری از اسرای فلسطینی که قرار است در اواخر دسامبر انجام شود، از اعلام پروژه های شهرک سازی جدید خودداری کند.


به گفته این دیپلمات که خواست نامش فاش نشود، اعلام ساخت شهرک های جدید توسط رژیم صهیونیستی با واکنش منفی از سوی فلسطینی ها مواجه می شود. این در حالی است که شب گذشته مقامات تل آویو بر لزوم ادامه شهرک سازی در مناطق فلسطینی و عدم توقف پروژه های ساختمانی تاکید کردند.


هفته گذشته “جان کری” وزیر امور خارجه آمریکا پیش از ترک فلسطین اشغالی در یک کنفرانس خبری گفت که سومین گروه از اسرای فلسطینی پیش از موعد مقرر و در بیست و نهم دسامبر (۸ دی) آزاد خواهند شد.


 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید