هزاران غربی با نظام بشار اسد در سوریه می جنگند

0
116


به گزارش خبرگزاری مهر، “مایکل رودجرز” رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در گفتگو با “سی.ان.ان” اذعان کرد که هزاران نفر از شهروندان کشورهای غربی از جمله آمریکا در کنار افراد مسلح و گروه های افراطی در سوریه با نظام بشار اسد می جنگند.


وی با بیان این مطلب افزود: هزاران نفر از کسانی که به جنگ با سوریه می روند دارای گذرنامه های غربی هستند و آنچه نگرانی دستگاه های اطلاعاتی کشورهای غربی را برانگیخته است، بازگشت شماری از این افراد به کشورشان است.


رودجرز خاطرنشان کرد: خشونتی که سوریه را هدف قرار داده است در منطقه گسترش خواهد یافت و نتایج آن اکنون در عراق، اردن، ترکیه و لبنان آشکار شده است.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × چهار =