هرکاری کرد تا توجه دوربین‌ها را جلب کند/ مصاحبه علیه دایی مد شده!


سعید شیرینی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اظهارات حسین خوش نظر سرپرست تیم فوتبال سایپا که پس از دیدار روز پنجشنبه انجام داده بود گفت: این آقا در طول بازی با پرسپولیس دست به هر کاری زد تا جلب توجه کند و شکار دوربین های تلویزیونی شود. از پیچیدن پتو دور خودش تا دویدن بی مورد کنار زمین و اعتراض به تصمیمات داور مسابقات. وقتی دید به نتیجه نمی رسد یک راه مطمئن تر را برای رسیدن به شهرت برگزدید و آن هم مصاحبه علیه دایی بود.


وی افزود: متاسفانه این روزها کسب شهرت با مصاحبه و جبهه گرفتن علیه آقای گل جهان مد شده و به نظر می رسد سرپرست تیم سایپا هم این راه کوتاه را برای معروف شدن انتخاب کرده باشد چون دلیل نداشت در کاری دخالت کند که به ایشان ربطی ندارد و تصمیم رکن قضایی فدراسیون فوتبال بود.


سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقی که اخیرا برای باقر صادقی دروازه بان سایپا رخ داده است یادآور شد: پرسش من اینجاست که کارت توقیف شده گلر سایپا چطور به راحتی عودت داده شد و مجوز بازی صادقی صادر شد؟


شیرینی در پایان خاطرنشان کرد: اگر ما دنبال این مسائل و لابی کردن با سازمان لیگ بودیم که می توانستیم برای پرداخت مطالبات قاسم دهنوی مهلت بگیریم و درخواست کنیم از محل درآمدهای باشگاه که کاملا هم اقدامی قانونی است بدهکاری وی پرداخت شود تا دو جلسه از همراهی تیم پرسپولیس محروم نشود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید