هدهد جشنواره بیستم بر شانه برترین های مراکز

0
183

در پایان بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما ، تندیس هدهد جشنواره بیستم به مراکز، مدیران و برنامه‌سازان برتر اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،داوری آثار بیستمن جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما به انتخاب آثاری در حوزه های  مختلف انجامید و برترین های این داوری در این روز قدرنامه ها و تندیس های هد هد را از رئیس رسانه ملی دریافت کردند.

این جوایزبه شرح زیر اهداء شد :

در بخش «صدا» مسعود خسروی از خراسان جنوبی به خاطر اثر «بقبند» به عنوان گزارشگر و صدابردار برتر ؛ مرجان غلامرضایی تهیه کننده و نویسنده از کرمان به خاطر  برنامه «کسی خونه هست؟» و علی کامیابی از سیستان و بلوچستان به خاطر تهیه کنندگی گزارش «نقطه صفر» حائز رتبه برتر شدند و تندیس را دریافت کردند.

در بخش موسیقی، پیمان سلیم‌فرد از مرکز کردستان به خاطر آهنگسازی و کارشناسی برنامه «آستاره تا آستاره» تندیس هدهد را دریافت کرد و رتبه نخست موسیقی پاپ ارکسترال هم به محمود قادری از همدان به خاطر آهنگسای قطعه «جشن پیروزی» رسید.

در بخش پژوهش، همایون میره‌جینی از گیلان تندیس هدهد را به خاطر پژوهش «آخرین پناه، زندگی و مرگ تالاب‌های گیلان» در حوزه پژوهش منجر به تولید تلویزیونی در دست گرفت و جمشید دژم خوی از آذربایجان شرقی و مریم مطهری از خراسان رضوی به ترتیب برای پژوهش‌های «مطالعه اشکال ناصحیح کاربرد زبان محلی در برنامه‌های صدا و سیمای مرکز و تعیین گونه معیار و مطلوب زبان محلی» و «شناسایی کارآفرینان برجسته خراسان رضوی با نگاهی به موانع و محدودیت های موثر بر عملکرد آنها» هم حائز این رتبه و دریافت تندیس شدند.

در بخش خبر، عاطفه مرادی خبرنگار خبر رادیو آبادان به خاطر گزارش موضوعی «نخل و نمک» موفق به دریافت تندیس جشنواره بیستم شد همچنین در رشته خبر تلویزیونی هم طیب‌ الله ویسی از کردستان به خاطر گزارش «مرزبان کردستان» به این افتخار نائل آمد.

در بخش فضای مجازی، ضمن تحسین مرکز فارس به خاطر تلاش ویژه در این حوزه، تندیس هدهد به حجت‌الاسلام محمد لطفی نیاسر مدیرکل مرکز قم اهدا شد.

در بخش سیما، برنامه ترکیبی تلویزیونی (مسابقه) «کوچ» تندیس جشنواره بیستم مراکز را نصیب مرکز چهارمحال و بختیاری کرد و جهانبخش زمانی تهیه کننده این برنامه تندیس هدهد را در دست گرفت؛ امید نوریان، تدوین‌گر، کارگردان و تصویربردار اثر «صبای خراسان» از خراسان رضوی هم موفق به دریافت تندیس شد.

در رشته ویدئو تلویزیونی، جمیل مفاخری تهیه‌کننده و کارگردان «برایت انار دان کرده بودم» از مرکز کردستان تندیس جشنواره را به دست آورد و ویدئونامه سریال «اینجا چراغی روشن است» از مرکز گلستان هم تندیس را نصیب احسان رجب‌لو کرد.

مظفر حسین خانی هم به خاطر اثر مستند «بابایی» از استان مرکزی در کنار دیگر دریافت‌کنندگان تندیس هدهد قرار گرفت.

در نهایت تندیس مراکز برتر در حوزه‌های مختلف هم اهدا شد؛ بر این اساس در بخش خبر، تندیس هدهد به مرکز سیستان و بلوچستان رسید، مرکز کردستان تندیس بخش سیما را به دست آورد و مراکز یزد، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی و اصفهان هم به ترتیب موفق به دریافت تندیس بخش‌های صدا، موسیقی، پژوهش و فضای مجازی شدند.

تندیس برترین مرکز هم به استان خوزستان رسید.

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × یک =