هتک حرمت زنان و مردان ایرانی شرکت کننده در کنسرت خواننده های لس آنجلسی در اربیل+فیلم

کنسرت خواننده های لس آنجلسی بنامهای ابی ، جمشید و منصور در اربیل روز سه شنبه با حمله مردم به این خواننده ها به خشونت کشیده شد و یکی از این خواننده ها به نام منصور بشدت کتک خورد و ابی هم جرات نکرد که به روی صحنه بیاید

به گزارش اردبیل نیوز، کنسرت خواننده های لس آنجلسی بنامهای ابی ، جمشید و منصور در اربیل روز سه شنبه با حمله مردم به این خواننده ها به خشونت کشیده شد و یکی از این خواننده ها به نام منصور بشدت کتک خورد و ابی هم جرات نکرد که به روی صحنه بیاید.به نحوی که یکی از جوانان کرد عراقی با زدن سیلی به گوش این خواننده لس آنجلسی وی را از صحنه به بیرون راند. در ادامه مردم با حمله به صحنه اجراء ، سازهای موسیقی را شکستند و آنها را به میان مردم پرت کردند.

به گزارش بولتن نیوز از اقلیم کردستان عراق،  از سوی دیگر زنان لخت شرکت کننده در این کنسرت که متاسفانه ایرانی بودند از سوی جوانان اربیلی مورد تعرض قرار گرفتند و با لباسهای پاره و تن عریان از این کنسرت بیرون آمدند .عده ائی هم که تا توان داشتند فرار کردند تا مورد ضرب و شتم قرار نگیرند.

این در حالی بود که نماینده های مسئولین حزب دمکرات کردستان عراق هم در این کنسرت حضور داشتند.

در خاتمه پلیس با حمله به مردم بوسیله شوکر آنها را پراکنده کرد. آنچه که می ماند تاسف چند باره برای هموطنانی است که با رفتن به چنین مکانهای باعث شرم ایرانیها در هر جا و مکانی می شوند و از این مهمتر هتاکی جوانان در مقابل چشمان نیروهای پلیس به زنان و دختران ایرانی است که دل هر ایرانی را در اربیل آزرد.

فیلم اول

[jwplayer mediaid=”5298″]

فیلم دوم

[jwplayer mediaid=”5305″]

فیلم سوم

[jwplayer mediaid=”5307″]

3 دیدگاه‌ها

  1. اصلاح میکنم اخرای خط دوم متن فبلی بعد مردم =مقصرن. بعضی مردم مقصرن چون………………………………..

  2. چرا زنان برهنه میرن اجرا میکنند حرمت ما وایرانو میارن پایین حجاب جز ایرانه هم حرف اسلام هم کلا از فبل هم بوده حجاب عفاف و… حالا بعضی ها غرب رو بهانه کردن واقعا بعضی از اوا خیلی کثیفن.البته بعضی مردم چون از غرب تقلید میکنندو عفاف رفته کنارو بعضی مسولا هم مقصرن ایران بی خیال مردمن. مردم روعذاب میدن هم بعضی روحانی ها شفاف سازی و مردم هوشیار کنن. حضرت علی علیه السلام گفته تو یک جامعه اینقدر باید ازادی بیان باشه که هر کی حرفی داشت خواست بگه حتی لکنت زبون نگیره.

  3. بعضی کاراشون درست بودولی زنان رو باید بیرون میکردندیا مثل مردا کتک میزدند.از جای دیگه اومدن اونجا کارای کثیفشونو به اجرا بذارن ابروی مارو ببرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید