هتک حرمت دختر به تلافی شکست عشقی

رئیس پلیس فتای استان اردبیل از شناسایی فردی که با ایجاد صفحه‌ای جعلی در اینترنت اقدام به هتک حرمت دختر جوانی کرده بود، خبر داد.

اردبیل نیوز: سرهنگ امینی رئیس پلیس فتا اردبیل اعلام کرد: پیرو شکایت خانمی مبنی بر هتک حرمت وی در فضای مجازی، ماموران تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کردند.

وی در ادامه گفت: بنابر اظهارات شاکیه و بررسی‌های اولیه معلوم شد فردی ناشناس صفحه جعلی با نام و مشخصات شاکیه در یکی از شبکه‌های اجتماعی ایجاد و با انتشار تصاویر شخصی و درج مطالب ناروا علیه او و نیز قرار دادن شماره تماس وی موجب هتک حرمت و مزاحمت این خانم را فراهم کرده است.

سرهنگ امینی افزود: طی بررسی و تحقیقات فنی متهم با هویت معلوم و ساکن اردبیل شناسایی و با دستور مرجع قضایی به این یگان احضار شد، وی به جرم خود اعتراف و اظهار داشت از زمان دانشجویی با شاکیه آشنا شدم و طی چندین مرحله از او خواستگاری ولی پاسخ منفی شنیدم، وی هدف خود از این جرم را انتقام گیری از این خانم عنوان کرد.

رئیس پلیس فتای اردبیل تاکید کرد: مواظب روابط دوستانه خود باشید و از دادن اطلاعات و عکس‌های شخصی به دوستان اجتناب کنید چرا که کوچکترین آسیبی در روابط دوستی می‌تواند انگیزه انتقام جویی و موارد مشابه را به وجود آورد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید