نیکلاس کیج با کمدی ترسناک می آید

بازیگر برنده اسکار ۱۹ ژانویه با ویدئو جدیدش که یک ویدئو کمدی/ترسناک سیاه است، راهی سینماها می‌شود.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، ویدئو جدید نیکلاس کیج با عنوان «مامان و بابا» ۱۹ ژانویه اکران می‌شود.

این در حالی است که بازیگر سرشناس قرارداد جدید با کمپانی WME در همه زمینه‌ها امضا کرده و از کمپانی سابق خود CAA جدا شده است.

کیج در ویدئو جدیدش برابر سلما بلر و در ویدئوی بازی کرده که برایان تیلور آن را ساخته است. این ویدئو در جشنواره ویدئو تورنتو در ماه سپتامبر برای نخستین بار اکران شد.

کیج در عین حال بازیگر ویدئو دیگری با عنوان «مندی» ساخته پانوس کوسماتوس است که تریلری انتقام‌جویانه است و اواخر همین ماه برای نخستین بار در بخش نیمه شب جشنواره ساندنس روی پرده می‌رود.

کیج ۵۴ ساله که در اوایل مسیر کاری‌اش با تحسین منتقدان و نیز موفقیت‌های تجاری روبه رو شده بود سپس در مجموعه‌ای از ویدئو‌های مستقل کلاسیک از جمله ویدئو برادران کوئن با عنوان «آریزونا به پا می‌خیزد»، «مجنون» نورمن جویسون و «از ته دل وحشی» دیوید فینچر جلوی دوربین رفت. او سال ۱۹۹۵ فصل جوایز سینمایی را با بازی در ویدئو «ترک لاس وگاس» جارو کرد و ضمن بردن اسکار، گلدن گلوب و جایزه بهترین بازیگر انجمن بازیگران آمریکا را دریافت کرد. در آن ویدئو او در نقش نویسنده‌ای الکلی ظاهر شده بود. کیج بعد به سمت ویدئو‌های پرفروش اکشن مثل «صخره»، «تغییر چهره» و «گنجینه ملی» رفت و در ادامه «گوست رایدر» ظاهر شد.

او بازیگر ویدئو‌های متفاوت دیگر هم بوده که «چشم‌های مار» برایان دی پالما، «۸ام‌ام» جوئل شوماخر، «احیای مردگان» ساخته مارتین اسکورسیزی، «هواشناس» ساخته گور وربینسکی، «مرکز تجارت جهانی» اولیور استون و «ستوان بد» ورنر هرتسوگ از جمله آنها هستند.

اشتراک گذاری در:

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید