8.4 C
Tehran
جمعه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی نیکبخت:هیچ وقت به خاطر نیمکت نشینی اعتراض نمی کنم

نیکبخت:هیچ وقت به خاطر نیمکت نشینی اعتراض نمی کنم

مشکلی برای بازی نداشتم. هیچ بازیکنی نیمکت‌نشینی را دوست ندارد و من هم همین احساس را دارم، اما این دلیل نمی‌شود که ناراحتی‌ام را ابراز کنم

سایت گل – علیرضا واحدی‌نیکبخت درخصوص شرایط خودش در آستانه بازی با سپاهان گفت:« خوشبختانه شرایط خیلی خوبی دارم و از آمادگی خوبی برخوردار هستم تا در صورت صلاحدید کادرفنی برای استقلال به میدان بروم.»

نیکبخت در خصوص بازی نکردنش مقابل گسترش‌فولاد  هم گفت:«مشکلی برای بازی نداشتم. هیچ بازیکنی نیمکت‌نشینی را دوست ندارد و من هم همین احساس را دارم، اما این دلیل نمی‌شود که ناراحتی‌ام را ابراز کنم بلکه با انگیزه‌ای بیشتر تمرین می‌کنم تا بتوانم نظر کادرفنی را به سوی خود جلب کنم.»

وی ادامه داد:«ممکن است نیمکت‌نشینی را دوست نداشته باشم، اما هیچ وقت به خاطر این مساله به کادرفنی اعتراض نمی‌کنم و همیشه حرمت مربیانم را به جا می‌آورم. امیدوارم با صلاحدید کادرفنی فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشم.»


واحدی‌نیکبخت   که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده درباره بازی تیمش  مقابل سپاهان هم اینگونه گفت:« بازی سختی است و به نظرم این دیدار هم یک فینال دیگر برای ما است. خوشبختانه برای این بازی با کمبود بازیکن مواجه نیستیم و شرایط بچه‌های تیم خوب است و با این شرایط من فکر می‌کنم بتوانیم به پیروزی برسیم. امیدوارم این بازی مثل همیشه یک دیدار جذاب و تماشاگر‌پسند از آب در بیاید اما برنده آن استقلال باشد تا ما بتوانیم با جمع‌آوری امتیازات لازم خود را به صدر جدول برسانیم.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید