نیمکت نشینی منشا در آسیا+ عکس

نیمکت نشینی منشا در آسیا+ عکس
[ad_1]

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه،  شب گذشته گادوین منشا نزدیک به یک نیمه فرصت حضور در میدان را داشت اما نمایش قابل دفاعی ارائه نداد تا بار دیگر ناامیدی هواداران و کادرفنی را به دنبال داشته باشد.

منشا در فصل جاری سومین گلزن برتر پرسپولیس است؛ آن هم در حالی که در لیگ شانزدهم، دومین گلزن برتر فصل بود و تنها مهدی طارمی را بالاتر از خود میدید! او حتی در اولین روزهای حضور در پرسپولیس نیز عملکرد خوبی داشت و در رقابت های آسیایی کمک حال تیم ایوانکوویچ می شد اما حالا نمایش های لیگ برتریِ او، درخشش آسیایی اش را نیز زیر سوال برده است.

ستاره نیجریایی که از فیزیک مناسبی هم بهره می برد، در یک صحنه با استفاده از قدرت بدنی توانست موقعیت سازی کند اما جدا از آن کار خاصی انجام نداد و در قامت یک مهاجم، موثر ظاهر نشد. او علی رغم قدرت بدنی بالا، حتی برخی دوئل های یک در مقابل یک را هم به پارسی ها باخت و نشانه هایی از افت بدنی را نیز در خود نشان داد.

گلزن برتر پرسپولیس نیمکت نشین می‌شود؟

حالا با توجه به این بازی، منشا و طرفدارانش نباید انتظار داشته باشند که برانکو در بازی با السد به او میدان بدهد و گادوین برای حضور دوباره در مستطیل سبز، باید تلاش بیشتری در تمرینات کند. شاید مسئولیت پذیری، حلقه مفقوده این روزهای مهاجم سیه چرده پرسپولیس باشد اما پیش از آن، فقدان اعتماد به نفس باید در این بازیکن حل شود.

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/

منشای لیگ علیه منشای آسیایی + عکس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید