نیر میزبان ۳۵۰ هزار مسافر نوروزی بود/ رشد ۱۰ درصدی گردشگران

فرماندار نیر گفت: تا روز جمعه به عنوان آخرین روز تعطیلات نوروزی ۳۵۰ هزار مسافر و گردشگر داخلی از این شهرستان دیدن کردند.

اردبیل نیوز: میر فخر الدین زاهد ظهر جمعه در جمع اعضا ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان تصریح کرد: این رقم رشد ۱۰ درصدی آمار مسافرتها به این شهرستان را در مقایسه با سال گذشته نشان می دهد.

وی با بیان اینکه نیر از جمله شهرستانهای پرتردد و مسافر پذیر در تعطیلات نوروزی امسال بوده است، تاکید کرد: وجود مناطق ممتاز گردشگری و آب و هوای مساعد دلیل عمده مسافران در انتخاب این شهرستان به عنوان مقصد گردشگری است.

زاهد با اشاره به ترافیک جاده اردبیل – نیر در طی تعطیلات نوروزی یادآور شد: بطوریکه تنها در روز ۱۳ به در نزدیک به ۱۰ هزار گردشگر به این شهرستان و بویژه منطقه نمونه گردشگری بولاغلار سفر کردند.

وی از آغاز برنامه ریزی های برای سفرهای تابستانی خبر داد و افزود: توسعه زیرساختهای مناطق گردشگری می تواند صنعت توریسم را در این منطقه متحول کند.

فرماندار نیر خواستار توجه ویژه مسئولان مرتبط به توسعه پروژه های عمرانی گردشگری این منطقه شد و افزود: شهرستان نیر این قابلیت را دارد که صنعت توریسم را به یکی از منابع کلان درآمدی خود تبدیل کند.

مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید