7.4 C
Tehran
سه شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی نگاهی به وضعیت تیم های فانوس به دست/مس و گسترش شاگرد اول...

نگاهی به وضعیت تیم های فانوس به دست/مس و گسترش شاگرد اول هفته اول دور برگشت

تنها صفر جدول که مربوط به بردهای مس می شد عاقبت پاک شد و این پیروزی مردم کرمان را برای حضور در لیگ چهاردهم امیدوار کرد

سایت گل-با پایان هفته شانزدهم لیگ برتر وضعیت انتهای جدول تقریبا به همان منوالی ماند که سابق بر این بود. با این وجود یک اتفاق بزرگ در بین تیم های فانوس بدست رخ داد.تنها صفر جدول که مربوط به بردهای مس می شد عاقبت پاک شد و این پیروزی مردم کرمان را برای حضور در لیگ چهاردهم امیدوار کرد.
مس نتوانسته در نیم فصل خرید قابل توجهی را انجام دهد؛شاید مهمترین خرید آنان شیث رضایی باشد. پرویز مظلومی ادعا کرده که طی روزهای آینده شیث با مس قرارداد امضا می کند.قطعا با حضوراین مدافع(به شرط اماده بودن) خط دفاعی مس عملکرد بهتری خواهد داشت.
با این وجود هنوز نارنجی پوشان کویر نخستین نامزد سقوط به لیگ دسته یک هستند.تنها راه نجات انان چند پیروزی پشت سر هم است. اما راه اهن هم در نیم فصل اول عملکرد مناسبی نداشت.مدیران سورینت می گویند به هر قیمتی ابراهیم زاده را حفظ می کنند.اما راه آهن در بازی با مس که یکی از رقبای پائین جدولی انها به شمار می رود، بازی را واگذار کردند و این به آن معناست که اگر شاگردان ابراهیم زاده تعلل کند شاید خانه شماره شانزدهم جدول به نام آنها سند بخورد.
فجر هم وضعیت چندان مناسبی ندارد.محمود یاوری به هواداران شیرازی وعده داده بود در اغاز نیم فصل دوم فجر نتایج نه چندان خوبش را تلافی می کند اما انها باز هم باختند تا وضعیت شان کماکان حضور در منطقه سقوط باشد. یاوری در طول تعطیلات نیم فصل نتوانست مهره قابل اتکایی را جذب کند در عوض جابر انصاری را هم به خاطر مشکلات مالی به گسترش فولاد فروختند. شاید واقعا کسی در شیراز دوست ندارد که فجر در لیگ برتر بماند. انها از تجریه تلخ برق عبرت نگرفتند و حالا با ادامه این روند می روند که استان فارس را خالی از سهمیه کنند. ذوب آهن هم در اغاز نیم فصل دوم نا امید کننده ظاهر شد.اگرچه سعید آذری نسبت به دیگر تیم های انتهایی جدول در فصل نقل و انتقالات پائیزی خوب ظاهر شد اما کماکان تیم لوکا ریپ می زند. باخت مقابل استقلال خوزستان نتیجه ای نبود که ذوبی ها انتظارش را داشتند.تیمی که در فولاد شهر به همین سادگی به استقلال خوزستان ببازد قطعا برای بقا در لیگ محتاج تغییر در تفکراتش است. در سوی دیگر صبا هم جزء بازنده های هفته اول دور برگشت بود.
این صبا ماحصل نوع تیمداری محمد مایلی کهن است. اگرچه سرمربی سابق صبا پس از اخراج مدعی شد تیم را در وضعیت خوبی به مرفاوی سپرده است اما نتایج کسب شده چیزی خلاف این را می گوید.در ابتدای فصل صبا نشان داد پتانسیل پیروزی در بازی های حساس را دارد. انها بزرگترین مشکل شان دریافت گل در دقایق پایانی است. این مشکل یا به عدم تمرکز بازیکنان این تیم مربوط می شود و یا اینکه انها در دوره بدنسازی نتوانستند تیم منسجمی را بسازند.
مجموعه ای که در پنج،شش بازی گذشته اش در دقایق پایانی گل بخورد یعنی یک جای کارش ایراد اساسی دارد. اما گسترش فولاد به همراه مس از معدود تیم های منطقه سقوط بود که موفق شد نمایش قابل قبولی را ارائه دهند. شاگردان خطیبی در روزی استقلال را در ازادی متوقف کردند که اگر کمی مهاجمانش خودخواه نبودند شاید پیروزی چندان دور از دسترس نبود.گسترشی ها نشان دادند که به راحتی می توانند خودشان را از جمع تیم های در معرض خطر نجات بدهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید