12.1 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران نکته ای در خلال خوش بینی ها : از کدام حریف باید...

نکته ای در خلال خوش بینی ها : از کدام حریف باید بترسیم ؟

واقعیت این است که لیگ امسال بسیار لیگ ضعیفی بوده و در بسیاری از پست‌ها بسیار فقیریم و امید داشتن به تک‌ستاره‌هایی مثل دژاگه و قوچان‌نژاد چندان واقع‌بینانه نیست

سایت گل- خوش‌بینی خوب است البته اگر با واقع‌بینی همراه باشد. از الان همه جوری درباره نیجریه و بوسنی حرف می‌زنند که با واقع‌بینی فاصله دارد.
تجربه‌ی تاریخی می‌گوید سال ۷۸ بدترین بازی‌مان را مقابل پرو انجام داریم، سال ۹۸ مقابل آلمان و سال ۲۰۰۶ مقابل آنگولا. بهترین بازی‌مان سال ۷۸ مقابل اسکاتلند بود، سال ۹۸ مقابل آمریکا و سال ۲۰۰۶ مقابل مکزیک. نتیجه می‌گیریم که از الان باید از بازی سوم مقابل بوسنی بترسیم، نه از بازی با آرژانتین. درضمن یادمان باشد که
سال ۲۰۰۶ تیم برانکو بسیار آماده‌تر از تیم فعلی‌ بود و باز هم نتوانست یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های آفریقا را ببرد. نتیجه گرفتن مقابل یکی از پرافتخارترین تیم‌های آفریقا اصلا آسان نیست. شاید قضاوت درباره تیم ایران بسیار زود باشد.
ولی واقعیت این است که لیگ امسال بسیار لیگ ضعیفی بوده و در بسیاری از پست‌ها بسیار فقیریم و امید داشتن به تک‌ستاره‌هایی مثل دژاگه و قوچان‌نژاد چندان واقع‌بینانه نیست. برای قضاوت بهتر باید منتظر بازی‌های تدارکاتی احتمالی ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید