نوری: گرفتن یک امتیاز در این فشار غنیمت است/ندیده بودم ۵۰۰ نفر در زمین تمرین حضور داشته باشند!


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد نوری در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: متأسفانه در نیمه اول گل زودهنگامی را دریافت کردیم و کارمان سخت شد اما در نیمه دوم انصافاً خیلی خوب کار کردیم و موقعیت‌های زیادی برای زدن گل به دست آوردیم. گرفتن یک امتیاز در این فشار برای ما غنیمت است.


وی در مورد اعتراض هواداران پرسپولیس به نحوه عملکرد تیم‌شان تصریح کرد: تماشاگران به فکر تیم‌شان هستند و حق دارند که ناراحت باشند، چون تیم محبوب آنها نتیجه نمی‌گیرد. 


هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص برکناری علی دایی از سرمربیگری پرسپولیس و تغییر و تحولات به وجود آمده در این باشگاه خاطرنشان کرد: این مسائل به من ارتباطی ندارد. من قراردادی یک ساله با باشگاه پرسپولیس بسته‌ام و تا آخرین لحظه تلاش می‌کنم که مهره مثمرثمری برای تیمم باشم.


نوری با بیان اینکه قبول دارد که هواداران پرسپولیس از نتایج این تیم راضی نیستند، گفت: هواداران باید صبر داشته باشند. پرسپولیس امسال همین است و باید یکی دو بازیکن خارجی به تیم اضافه شوند. آنها نباید به بازیکنان جوان استرس وارد کنند. در روزهای گذشته اتفاقات عجیبی افتاده و تاکنون ندیده بودم که دو روز مانده به بازی ۵۰۰ نفر در زمین چمن تمرین حضور داشته باشند.


وی ادامه داد: اگر دو بازیکن خارجی به تیم اضافه شوند تیم پیشرفت خواهد کرد و بهتر از این می‌شود. 


هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با گذشت هشت هفته از لیگ برتر قهرمانی لیگ برای پرسپولیس به پایان رسیده است، گفت: هنوز دیر نشده و آخر فصل است که جام را بالا می‌برند. پرسپولیس هر سال به دنبال قهرمانی بوده و امسال هم همین‌طور است. 


انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید