خانه اخبار روز اخبار شهرستان ها ننه سرما در اردبیل کولاک کرد

ننه سرما در اردبیل کولاک کرد

۰
ننه سرما در اردبیل کولاک کرد

۹ روز مانده به شب یلدا ننه سرما در اردبیل همه جا را سفید پوش کرد؛ بارش برف همچنان ادامه دارد.

اردبیل نیوز: بارش برف که از دیشب در بیشتر شهرهای استان اردبیل آغاز شده امروز پنجشنبه ۲۱ آذر ماه با شدت بیشتری ادامه دارد .

به نقل از سبلانه، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان اردبیل بارش ها در این استان تا روز یکشنبه ادامه یافته و  ارتفاع برف در شهرهای اردبیل و سرعین در حدود ۰.۵ متر  هم خواهد رسید.

محورهای مواصلاتی اردبیل باز است

بر اساس اطلاعیه اداره راه و ترابری هم اکنون راه های اصلی و فرعی استان باز و رفت و آمد با زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی در جریان است

۵۴۸ تیم گشت پلیس، ۱۹ پایگاه ثابت، سیار و موقت هلال احمر و ۵۰۰ امدادگر از دیروز در قالب طرح زمستانی تا ۲۰ اسفند در جاده‌های مختلف اردبیل استان مستقر شده‌اند.

دانش آموزان اردبیلی به مدرسه نرفتند

بارش سنگین برف دیشب و امروز که در حال حاضر نیز ادامه دارد مدارس۵ شهر اردبیل را تعطیل و دانش آموزان را خانه نشین کرد.

بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل بارش سنگین برف و برودت هوا در شهرستان های اردبیل، سرعین  مدارس این شهر ها را در تمام مقاطع تحصیلی به تعطیلی کشاند.

بر این اساس در شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز نیز مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول تعطیل هستند.

به گفته روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعطیلی مدارس می توانند با شماره تلفن ۲۸۸۰ تماس بگیرند.

ادامه بارش ها تا روز یکشنبه/ جاده های اردبیل کولاکی و یخبندان

اما اداره کل هواشناسی استان اردبیل هم اعلام کرده از شب چهارشنبه به مدت چهار روز جو استان دستخوش تغییرات عمده جوی قرار می گیرد.

بر این اساس بررسی الگوهای بارشی نشان می دهد که بارش ها در روز پنجشنبه تمام مناطق استان را فرا خواهد گرفت که البته این بارش ها در شمال استان بصورت باران و برف و در مناطق مرکزی و جنوبی استان بصورت برف پیش بینی می شود.

بر اساس اطلاعیه های سازمان هواشناسی در سطح جاده های مرکزی و جنوبی استان اردبیل هم کولاک برف در اثر وزش باد و یخبندان اتفاق خواهد افتاد .

این وضعیت بصورت متناوب و با شدت کمتر از روز جمعه تا روز یکشنبه هفته آتی در سطح استان تداوم خواهد داشت.

مطلب قبلی شرط جدید عضویت مخترعان در بنیاد ملی نخبگان اعلام شد
مطلب بعدی موزه چشم با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید