نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در اردبیل گشایش یافت

نهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و وسایل لوکس با شرکت تولیدکنندگان ۹ استان کشور در اردبیل گشایش یافت.

 در این نمایشگاه که عصر امروز و با حضور معاون برنامه‌ریزی استاندار اردبیل گشایش یافت، ۴۵ واحد تولیدی و بازرگانی از ۹ استان کشور آذربایجان‌شرقی، ‌غربی، تهران، مازندران، سمنان، زنجان، اردبیل، خراسان رضوی و گیلان حاضر شدند تا آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.

 

در آیین گشایش این نمایشگاه معاون برنامه‌ریزی استاندار اردبیل در سخنانی اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه‌ها می‌تواند به تولیدکنندگان داخلی و استانی امیدواری زیادی را ببخشد تا بتواند با همفکری و تعامل محصولات با کیفیت و با استانداردهای بالا را تولید و روانه بازار مصرف کند.

 

سید حامد عاملی تصریح کرد:‌ برگزاری این نمایشگاه تأثیر مثبت و سازنده‌ای در صنعت رو به رشد لوازم خانگی و همچنین اثاثیه منزل دارد که کشورمان در این عرصه جز توانمندترین کشورهاست که با تولیدات متنوع می‌تواند زمینه تحولی را در عرصه این صنعت ایجاد کند.

 

وی با اشاره به حضور تولیدکنندگانی از ۹ استان کشور در این نمایشگاه که فرصت خوبی را برای ارزیابی و در معرض دید عموم گذاشتن کیفیت محصولات به همراه داشته است، خاطر نشان کرد: تنوع محصولات به حدی است که هموطنان می‌توانند با انتخاب بهترین و کیفی‌ترین محصول خرید خود را انجام دهند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، معاون برنامه‌ریزی استاندار اردبیل اضافه کرد: در استان اردبیل نیز تعدادی از واحدهای تولیدی و صنعتی در این زمینه مشغول هستند و توانسته‌اند محصولات کیفی و ارزشمندی را به نمایش گذاشته و توان خود را در رقابت با مناطق مختلف به نمایش بگذارند.

 

این نمایشگاه از امروز تا ۱۵ آذرماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ شب دایر است و علاقمندان می‌توانند از آخرین دستاوردهای صنعت لوازم خانگی و محصولات ارائه شده با تخفیف ۱۰ درصد بازدید کرده و از آن استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید