نمایشگاه بازرگانی و لوازم خانگی در اردبیل گشایش یافت

با حضور شش استان کشور، پنجمین نمایشگاه بازرگانی و لوازم خانگی در اردبیل گشایش یافت.

اردبیل نیوز: در مراسمی که عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل برگزار شد، با مشارکت ۴۰ واحد تولیدی و بازرگانی با حضور تولیدکنندگان شش استان آذربایجان‌شرقی، غربی، یزد، قزوین، اردبیل و زنجان، نمایشگاه بازرگانی و لوازم خانگی شامل فرش، لوازم منزل، لوستر و صنایع چوب در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برای بازدید عموم در نظر گرفته شده است.

این نمایشگاه از امروز تا یکشنبه هفته آینده برای بازدید و خرید علاقمندان دایر بوده و هموطنان می‌توانند با حضور در این نمایشگاه با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصد کالاهای متنوع خود را در آستانه عید نوروز خرید و تهیه کنند.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل در سخنانی گفت: برگزاری این نمایشگاه‌ها در آستانه سال جدید، فرصتی را برای خانواده‌ها فراهم می‌آورد تا بتوانند ضمن آشنایی با جدیدترین محصولات، از کالاها و اجناس موردنیاز خود نیز با قیمت مناسب بازدید و خرید کنند.

مهدی خدمتی با یادآوری اینکه تا پایان سال پنج نمایشگاه دیگر نیز برگزار می‌شود، افزود: مهم‌ترین نمایشگاه شامل عروسک، شیرینی و شکلات و همچنین فروش بهاره صنوف و مجامع مختلف بازرگانی استان است که در آستانه سال جدید این نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در مناسبت‌های متنوع سال سبب می‌شود تا هم تولیدکنندگان بتوانند، جدیدترین محصول را عرضه کنند و هم خریداران با قیمت مناسب از این فرصت برای خرید مطلوب استفاده کنند.

 

ارسال کالاهای اساسی به زلزله‌زدگان اهر به ارزش ۳۰ میلیون تومان

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، همچنین در آستانه سال جدید جمعی از خیران بازار اردبیل به ارزش ۳۰ میلیون تومان کالا و اجناس مورد نیاز را برای زلزله‌زدگان اهر ارسال کردند.

این کالاها شامل ۱۰۰ دستگاه بخاری، ۱۰۰ دست لباس و پوشاک جدید، یک تن قند و شکر، ۲۰۰ تخته پتو و مقدار زیادی برنج و دیگر کالاهای مورد نیاز خانوارها در آستانه سال جدید است که با هدف دستگیری از نیازمندان و زلزله‌زدگان اهر به همت جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل ارسال و توزیع شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید