نقد‌های بازی انحصاری Everybody's Golf منتشر شد: غنیمتی برای عاشقان گلف

نقد‌های بازی انحصاری Everybody's Golf منتشر شد: غنیمتی برای عاشقان گلف

 Everybody’s Golf یکی از عناوین مهم انحصاری PS4 در سال جاری است که به نظر می‌رسد در اروپا طرفداران زیادی پیدا خواهد کرد. بتازگی نقدهای این بازی منتشر شده است که نشان می‌دهد باید منتظر تجربه‌ی یک بازی گلف‌محور قابل قبول و لذت‌بخش باشیم.

با  Everybody’s Golf قدم به دنیای منحصر به فرد تکنیک‌های گلف و سبک بصری متفاوت خواهید گذاشت. پس از ورود به این کلوپ با ویژگی‌های جدید و متنوع زیادی روبه‌رو خواهید شد، مانند توانایی ساختن و طراحی بازیکن گلف خودتان، مجموعه‌ای از بازی‌ها برای بالا بردن مهارت‌هایتان، امکان گشتن روی زمین سبز. راندن ماشین گلف و جستجوی زمین‌های بازی، ارتباط با دیگر بازیکنان آنلاین، بازی کردن مینی گیم‌ها و باز کردن بازی‌های جدید، تورنمنت ها و جوایز.

در ادامه می‌توانید نقدهای بازی را مشاهده نمایید:

Gaming Age : 91

خیلی سخت است بتوان از چیزی در این بازی متنفر بود . این بازی یک تجربه‌ی اعتیاد آور و لذت بخش برای همه است. ما اطمینان داریم که همه ی گلف باز‌های حرفه ای به Everybody’s Golf علاقه مند خواهند شد و تازه وارد‌‌‌ها هم جذب قیمت معقول ۳۹.۹۹ دلاری اش می‌شوند .

GamingTrend : 90

Everybody’s Golf یک بازی عالی برای کسانی است که می‌خواهند یک تجربه‌ی آرامش بخش داشته باشند. این بازی چالش خوبی برای شما فراهم می‌کند و مهارت‌های شما را کم کم بالا می‌برد. گرافیک زیبا و موسیقی متن آرامش بخش‌اش هم شما را بیشتر درگیر این بازی می‌کند. فعالیت‌های اضافه‌ای همچون راندن ماشین گلف و ماهیگیری هم باعث می‌شوند که بخواهید بارها و بارها آن را بازی کنید. اگر طرفدار مجموعه‌ی hot shots هستید،حتما از این یکی هم خوشتان خواهد آمد.

Destructoid : 85

شاید همه‌ی جوانب Eveybody’s Golf عالی نباشند اما مهم‌‌ترین بخش‌های آن خوب کار شده‌اند و من امیدوارم که یک سری به روز رسانی در بخش کیفیت و گزینه‌های کنترل پیشرفته‌اش ببینم. کلپ هانز بازی فوق العاده‌ای طراحی کرده است که من به هر کسی که می‌خواهد گلف باز شود توصیه‌اش می‌کنم.

The Games Machine : 80

Eveybody’s Golf بسیار لذت بخش است و پر از کارهای جالب برای انجام دادن. کلپ هانز با حالت آنلاین و بالا بردن سطح عملکرد و توانایی‌هایش، بازی را از نو ساخت بدون اینکه رویکرد یادگیری آسان و تسلط سختش را از بین ببرد. این بازی فاقد جنبه‌ی تکنیکی است اما جالب است و برای همه طراحی شده و کاملا ارزش بازی کردن را دارد .

Hardcore Gamer : 80

تلاش کلپ هانز برای توسعه‌ی Eveybody’s Golf موفقیت‌آمیز و متفاوت بوده‌ است. شاید حالت‌های زیادی در این بازی نباشند اما آنقدر هستند که بازیکنان باز هم به سراغش بیایند. این بازی با گیم‌پلی چالش برانگیز و اعتیاد آورش ترکیبی از خستگی و لذت را برای بازیکن فراهم می‌کند. بخش آنلاینش هم مشکلی ندارد و بازی با دیگر افراد کاملا آسان است.

Trusted Reviews : 70

Everybody’s Golf به نظر بازی جالب و خوبی می‌اید؛ مانند نسخه‌های پیش که این بار با حالت‌های آنلاین همراه شده‌ است. دنیای بازی جدید و آنلاین انرژی جدیدی در این مجموعه به وجود می‌آورد. اما اولین ساعات بازی خیلی سخت است و باید چند ساعت بازی کنید تا خوب یاد بگیرید. هرچند شاید طرفدارانش نگران این موضوع نباشند.

Attack of the Fanboy : 80

Everybody’s Golf با وجود مشکلات کوچکی که در زمینه‌ی گرافیک و بخش سرور آنلاین دارد بازی خوبی است.

 

[ad_2]

نقد‌های بازی انحصاری Everybody's Golf منتشر شد: غنیمتی برای عاشقان گلف

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید