نفت و جادوگری؟ مسخره است/ از تیمم توقع زیادی دارم


سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید ارتباط دادن نتایج این تیم با بحث جادوگری مسخره و بی معنی است.

هومن افاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم نفت برای بازی با سپاهان در هفته بیست و سوم لیگ برتر گفت: برای سپاهان احترام زیادی قائلیم. سپاهان از پرافتخارترین تیم های ایران است و مطمئنم شرایط این تیم در جدول با واقعیت های  فنی آن همخوانی ندارد. با حضور منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی در سپاهان، بازیکنان این تیم انگیزه زیادی دارند تا خودشان را به وی تحمیل کنند.

وی افزود: مطمئنم این مسابقه برای ما سخت و دشوار خواهد شد و باتوجه به شرایط دو تیم در جدول، این سختی تشدید می شود. برای سپاهان، هواداران و اعضای این تیم احترام زیادی قائلم و مطمئنم آنها در پایان لیگ از خطر به دسته پایین تر ایمن خواهند بود.

سرمربی تیم نفت در پاسخ به این سئوال که آیا با برد در این مسابقه خیالتان بابت ماندن در لیگ راحت می شود؟ تاکید کرد: خیر، به هیچ عنوان اینطور نیست. تا پایان لیگ ۸ مسابقه و ۲۴ امتیاز باقی مانده است. با برد یا باخت ما در این مسابقه، هیچ چیز قطعی نمی شود و اتفاقات زیادی می تواند تا پایان لیگ رخ بدهد. البته ما دوست داریم در هر مسابقه در شرایط خوبی باشیم و حداکثر امتیاز را بگیریم.

افاضلی یادآور شد: تیم نفت پتانسیل زیادی دارد. برای همین توقع زیادی از تیمم دارم. شاید اگر از ابتدای فصل شرایط تیم نفت اینطور باثبات بود، جایگاه ما هم در جدول متفاوت بود.

وی در خصوص اینکه رمز موفقیت تیم نفت و نباختن این تیم از زمان حضورش به عنوان سرمربی چه بوده است، گفت: نتایج ما حاصل یک کار جمعی است و بزرگترین نقش را در آن بازیکنان تیم دارند. آنها نشان داده اند که لیاقتشان رده های بالاتری در جدول است. در بازی با پیکان که به اعتقادم روز خوب ما نبود، یک پنالتی برای تیم نفت گرفته نشد. یکی از پنالتی های تیم پیکان هم در شرایطی به دست آمد که قبل از آن بازیکنشان مرتکب خطای «هند» شده بود. با درنظر گرفتن این دو مسئله، نتیجه این مسابقه می توانست کاملا متفاوت باشد. هرچند اعتقاد دارم پیکان جزو تیم های خوب لیگ برتر است.

سرمربی تیم نفت درباره اینکه گاهی اوقات تا یک تیم نتیجه می گیرد بحث جادوگری و نقش آن در نتایج تیم مطرح می شود، گفت: نمی دانم چرا این بحث مد شده است. واقعا بحث جادوگری در فوتبال مسخره است. ۵، ۶ نفر از همکاران من در تیم نفت روزی ۱۷ تا ۱۸ ساعت کار می کنند. بله ما جادوگری می کنیم؛ جادوی ما کار و زحمت و تمرین است. بزرگرترین جادو، کار و تلاش است.

افاضلی تاکید کرد: اگر بحث جادوگری را به همه نسبت بدهید، پس این موضوع درباره استقلال هم صدق می کند که نتایج خوبی گرفته است. همانطور که گفتم این حرفها بی معنی است و اعتقادی به آن ندارم.

وی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا فصل آینده هم در نفت ماندنی است یا خیر؟ گفت: فعلا مهمترین وظیفه ما این است که این فصل را با موفقیت تمام کنیم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید