نفتی های آبادان از حضور در تمرینات خودداری کردند


آبادان – بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از حضور در تمرینات این تیم خودداری کردند.

به نقل از مهر، بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به دلیل آنچه عدم پرداخت مطالباتشان از سوی مسئولان باشگاه عنوان شده است به نشانه اعتراض از حضور در تمرینات این تیم خودداری کردند.

پس از اینکه به دفعات سرمربی این تیم از مشکلات مالی این باشگاه خبر داد و هیچگونه اقدامی در جهت رفع بحران مالی باشگاه صورت نگرفت بالاخره بازیکنان دست به اعتراض زدند.

نفتی ها بین ۳۵ تا ۴۰ درصد از قرارداد فصل گذشته خود را طلب دارند و در این فصل نیز تنها به طور میانگین ۲۰ درصد دریافتی داشته اند و با توجه به اینکه هیچ پاسخ مثبتی از سوی مسئولان دریافت نکردند از حضور در تمرینات تا اطلاع بعدی خودداری کردند.

تیم صنعت نفت در دیدارهای دشوار گذشته خود در برابر تیمهایی همچون پیکان، سپاهان، تراکتورسازی و استقلال خوزستان به طور میانگین دو امتیاز از هر بازی گرفته است که در واقع روند صعودی این تیم در نتیجه گیری را به خوبی نشان می دهد اما با این حال باز هم صنعت نفت مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته است.

وعده هایی نیز در مورد رفع مشکلات مالی پس از دیدار این تیم در هفته یازدهم به بازیکنان صنعت نفت از سوی مسئولان باشگاه داده شده بود که عملی نشد.

فراز کمالوند سرمربی طلایی پوشان نیز در تمرین امروز طلایی پوشان شرکت نکرده است.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید